MMA PLJoanna JędrzejczykMateusz Gamrot o dostaniu się do UFC: To jest zasługa Asi Jędrzejczyk, jestem jej bardzo wdzięczny!

Mateusz Gamrot o dostaniu się do UFC: To jest zasługa Asi Jędrzejczyk, jestem jej bardzo wdzięczny!

Mimo zawirowań związanych z wypadnięciem z walki Magomeda Mustafaeva, debiut Mateusza Gamrota w UFC jest nieunikniony.

Poznaniak udzielił ostatnio wywiadu portalowi 6PAK, w którym opowiedział o roli Joanny Jędrzejczyk w procesie negocjacji kontraktu. W rozmowie z Michałem Rogozińskim Gamer wspomniał też okolicznościach w jakich dowiedział się o planowanym pojedynku w największej organizacji świata.

Mateusz Gamrot o pomocy ze strony Joanny Jędrzejczyk

Zawodnik Czerwonego Smoka został zapytany o rolę byłej mistrzyni UFC w procesie negocjacji kontraktu na walkę.

Na ile pomogła Joasia Jędrzejczyk doprowadzić właśnie do tej walki

Były dwukrotny mistrz KSW jest przekonany, że fakt podpisania kontraktu z UFC jest w dużej mierze zasługą Joanny Jędrzejczyk

No bardzo dużo, wydaje mi się, że to jest jej największa zasługa. To od niej wyszła ta informacja, ona mi ją przekazała. Ja z nią wszystko konsultowałem, całe te negocjacje i załatwianie spraw logistycznych. To jest zasługa Asi Jędrzejczyk i jestem jej bardzo wdzięczny.

W jakich okolicznościach Gamer dowiedział się o ofercie od UFC?

Humorystyczne w tym jest to, że byłem na weselu, budzę się rano i nagle dostaję wiadomość od Asi Jędrzejczyk. Jest oferta z UFC, jest taki przeciwnik są takie pieniążki, jest taka data. Ja sam nie wierzyłem w to, co zobaczyłem. Tak jak mówię, nie zajęło mi to bardzo dużo czasu, żeby zgodzić się na tę walkę.

Cały wywiad z Mateuszem Gamrotem dostępny jest poniżej

Co z najbliższą walką Mateusza Gamrota

17 października miał być początkiem kolejnej wielkiej przygody sportowej Mateusza Gamrota. Możliwe jednak, że wyczekiwany debiut trzeba będzie odłożyć w czasie. Wczoraj pojawiła się informacja, że rywal Gamera, Magomed Mustafaev wypadł z walki. Polak nie daję jednak za wygraną. Jak przyznał w jednej ze swoich relacji na Instagramie, bardzo zależy mu na wyjściu do oktagonu UFC i przyjmie każde zastępstwo, jakie zaproponuje mu federacja.

Siemanko wszystkim, wiele pytań odnośnie mojej walki, lecz bardzo mało odpowiedzi wciąż. Myślę, że w najbliższych dniach, godzinach będziemy wszystko wiedzieć. Ja odpaliłem najcięższe działa, żeby to wszystko się udało. Jak będzie jakieś zastępstwo, to oczywiście się zgadzam, kto by to nie był. Chcę wyjść do oktagonu UFC i pokazać naprawdę na co mnie stać.

Zobacz także:

Ciężkie wyzwanie przed Różalem! Będzie zwycięstwo?

Marcin Różalski już niebawem wraca do rywalizacji. Zobaczcie co potrafi i kim jest jego najbliższy przeciwnik

Rafał Jackiewicz o FAME MMA! Chcielibyście zobaczyć tam Rafała?

Rafał Jackiewicz to jeden z najbardziej doświadczonych bokserów w naszym kraju. Rafał wyjawił swoje zdanie na temat szybko rozwijającej się organizacji FAME MMA