Mateusz Gamrot o dopingu! Takiej odpowiedzi Norman Parke się nie spodziewał!

Mateusz Gamrot poruszył kwestię dopingu. Były podwójny mistrz Federacji KSW i obecnie pełnoprawnie panujący mistrz wagi lekkiej odniósł się do ostatnich zarzutów Normana Parka.

“Gamer” gościł w najnowszym odcinku programu Oktagon Live na Kanale Sportowym, gdzie odniósł się bezpośrednio do zarzutów o doping. Te wystosował Norman Parke w mediach społecznościowych.

Mateusz Gamrot o dopingu!

Parke kilka dni temu napisał na Twitterze oskarżenie o stosowanie dopingu przez Gamrota i jego kolegów klubowych. Padły wówczas mocne słowa:

„Mówił, że walka ze mną to łatwe pieniądze, a nie walczył przez dwa lata. Dostał ofertę walki ze mną w Londynie, ale czekał, mając nadzieję, że przegram. Brudna dziwka! Mała główka na sterydach. On i jego cały klub biorą doping od dziecka. Wstrzykują wszystko, co możliwe. Miejmy równe warunki gry następnym razem, dziwko!”

Teraz doczekaliśmy się odpowiedzi polskiego mistrza. Mateusz Gamrot tak odniósł się do tych sugestii:

“A, Normuś? To ja mogę prosto skwitować – zrobimy testy? Zróbmy testy od razu. Jestem jak najbardziej za. Zróbmy testy dzisiaj, zróbmy za dwa tygodnie. Nie wiem jak Federacja KSW się na to zapatruje. Bicki są napakowane, brzuch jest bardzo wyżyłowany, ale testy możemy robić każdego dnia i o każdej porze.”

Dodamy, że Mateusz Borek podczas programu Oktagon Live zdradził plany KSW na galę, która ma odbyć się 11 lipca.

Podczas gali ma dojść do trzeciego pojedynku między Mateuszem Gamrotem (15-0, 1 N/C) a Normanem Parke (28-6-1, 1 N/C). Zawodnik z Irlandii Północnej zdobył tymczasowy pas wagi lekkiej pokonując Wrzoska we wrześniu ubiegłego roku. Teraz stawką pojedynku byłby już właściwy pas mistrzowski. Wcześniej zawodnicy spotkali się już dwukrotnie. Na KSW 39 decyzją sędziów wygrał Gamrot. Walka była na tyle bliska, że już na KSW 40 zawodnicy spotkali się ponownie. Ten pojedynek został jednak uznany za nieodbyty (no-contest) na skutek nieintencjonalnego faulu Gamrota (palec w oko), po którym rywal nie mógł dalej walczyć.

Cały odcinek nowego programu Oktagon Live na Kanale Sportowym do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Kto wystąpi na KSW 11 lipca?

Są już znane pierwsze walki. Kibice będą bardzo zadowoleni.

Andrzej Grzebyk w KSW

Były podwójny mistrz FEN zmienił pracodawcę. Grzebyk wybrał największą organizację MMA w Polsce.