MMA PLMateusz GamrotMateusz Gamrot już w American Top Team. Trenuje z mistrzem UFC!

Mateusz Gamrot już w American Top Team. Trenuje z mistrzem UFC!

Mateusz Gamrot już w American Top Team! Polak rozpoczyna przygotowania do swojej drugiej walki w organizacji UFC, którą chce stoczyć w marcu tego roku.

“Gamer” w mediach społecznościowych pochwalił się już obecnością w słynnym amerykańskim klubie – American Top Team. To właśnie na Florydzie, Gamrot będzie szlifował swoje umiejętności przed kolejną walką w oktagonie.

Mateusz Gamrot już w American Top Team. Trenuje z mistrzem UFC!

Na instagramie w dziale instastories, “Gamer” zmieścił kilka zdjęć prosto z Florydy, gdzie się już zameldował. Co ciekawe, Gamrot trenuje aktualnie z mistrzem UFC – Petrem Yanem, który przygotowuje się do obrony mistrzowskiego pasa na gali UFC 259.

Petr Yan przygotowuje się do walki z Aljamainem Sterlingiem, do której dojdzie 6 marca na gali UFC 259: Błachowicz vs Adesanya. Polak natomiast nie ukrywa, że także chciałby wystąpić na tej imprezie.

Jednakże szczegóły jego kolejnej walki, na ten moment nie są znane. “Gamer” ma za sobą efektowny debiut, który zakończył się dla niego porażką niejednogłośną decyzją sędziów. Przegrał on w debiucie z Guramem Kutateladze.

Zobacz także:

Zawada przed walką z Kołeckim na KSW 58: Ze mną w stójce mało kto chce się bić!

Już trzydziestego stycznia odbędzie się gala KSW 58. W walce wieczoru Szymon Kołecki (8-1) zmierzy się z doświadczonym Martinem Zawadą (29-15-1). Dla medalisty olimpijskiego będzie to niewątpliwie duże wyzwanie.

Ewelina Woźniak po zwycięstwie na Oktagonie: Mamy kontakt z UFC, rozmawiamy! [WIDEO]

Ewelina Woźniak (4-0) w świetnym stylu wróciła po ponad rocznej przerwie. Reprezentantka Czerwonego Smoka w rozmowie z naszym portalem zdradziła, że już w tym momencie jest kontakt ze strony UFC.

Wpadka Andrzeja Kostyry. Internauci zarzucają dziennikarzowi hipokryzję

Najwyraźniej to była ewidentna wpadka Andrzeja Kostyry. Jeden z najpopularniejszych i najbardziej znanych dziennikarzy sportowych w Polsce naraził się na krytykę po komentarzu zamieszczonym przy okazji Gali Mistrzów Sportu.