MMA PLEFM SHOWNorman ParkeMateusz Gamrot jest pewny jak zakończy się walka Parke z Mańkowskim!

Mateusz Gamrot jest pewny jak zakończy się walka Parke z Mańkowskim!

Mateusz Gamrot (19-1) jest przekonany! ”Gamer” wróży Normanowi Parke masakrę w rewanżowym pojedynku z Borysem Mańkowskim. Ich drugie starcie będzie walką wieczoru FAME MMA 11.

Borys wystąpi w walce wieczoru 11 edycji, która drugiego października odbędzie się w Gliwicach. Były mistrz KSW stanie przed rewanżem! Będzie to drugie starcie z Normanem Parke – tym razem na zasadach cage boxu. Zawodnicy zawalczą ze sobą 15 minut bez przerwy – w rękawicach do MMA.

Do ich pierwszego starcia doszło w marcu 2019 roku. Podczas KSW 47 w Łodzi mieliśmy istne fajerwerki. W pierwszej odsłonie reprezentant Czerwonego Smoka dzielił i rządził. W drugiej i trzeciej odsłonie ”Stormin” wykorzystał widoczne zmęczenie Mańkowskiego. Ostatecznie jednogłośną decyzją sędziów zwyciężył ”Stormin”.

Gamrot: Armią wjedziemy na ten FAME!

Mateusz Gamrot (19-1) jest spokojny o wynik w drugim starciu Normana Parke z Borysem Mańkowskim. ”Gamer” o walce wieczoru FAME MMA 11 wypowiedział się w wywiadzie na kanale ”Normalnie”.

K*rwa, morderstwo. 15 minut, jedna runda, małe rękawiczki, boks. Mi się wydaje, że to się przed czasem skończy. Norman będzie zmasakrowany albo padnie. Dla mnie padnie. Padnie. Norman się już z nami cztery razy bił. Ze mną trzy razy, z Borysem raz, z kimś tam, wiesz, coś tu. Coś wspaniałego. Wjeżdżamy na ten Fame na ostro. Armią! Armią szesnastu wjedziemy tam.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

FAME MMA 11: Piotr Szeliga chwalony! Czołowy polski ciężki widzi u niego duże postępy! Zaskoczeni?

Piotr Szeliga już drugiego października stoczy swój następny pojedynek w organizacji FAME MMA. ”Szeli” podczas 11 edycji w Gliwicach skrzyżuje rękawice z debiutującym Krzysztofem ”Wujaszkiem Fericze” Ferencem.

Mirosław Okniński zaprasza Damiana Janikowskiego na treningi: Rewanż z Pawlakiem i pewne zwycięstwo! Co wy na to?

Mirosław Okniński nie przestaje wbijać szpilek w klub WCA, gdzie do starcia z Pawłem Pawlakiem na KSW 63 przygotowywał się Damian Janikowski.