MMA PLBorys MańkowskiMateusz Gamrot: Ja cały czas Borysowi gadam, że jeszcze kiedyś musi złapać tego Roberto!

Mateusz Gamrot: Ja cały czas Borysowi gadam, że jeszcze kiedyś musi złapać tego Roberto!

Kto powinien być następnym rywalem Roberto Soldicia? Chorwacki „Robocop” wyczyścił dwie kategorie wagowe w KSW, dlatego coraz trudniej znaleźć dla niego wymagającego rywala. „Jeszcze musi go kiedyś złapać” – zaintrygował były mistrz KSW, Mateusz Gamrot.

Po pokonaniu Mameda Khalidova, Roberto Soldić (20-3) został już okrzyknięty legendą Konfrontacji Sztuk Walki. Mało kto, widzi zawodnika, który mógłby powstrzymać hegemonię Chorwata w kategorii półśredniej – a nawet w średniej, której tytuł zdobył na KSW 65. Sam „Robocop” najchętniej chciałby jako pierwszy zawodnik w historii sięgnąć po pas trzech dywizji wagowych, wyzywając jednocześnie do walki Tomasza Narkuna.

„Jeszcze kiedyś musi złapać tego Roberto”


Gościem ostatniego programu Oktagon Live na Kanale Sportowym był pierwszy w historii „Double Champ” KSW, Mateusz Gamrot (20-1). „Gamer” wdał się w krótki dialog z prowadzącym, Maciejem Turskim, który zapytał go o kolejne wyzwania dla Soldicia.

Ja bym Borysa wystawił jeszcze raz – rozpoczął Gamer

W 77? – zapytał z niedowierzaniem redaktor.

No a jak – odpowiedział. Nie No, teraz to pół żartem, pół serio powiedziałem, bo ja cały czas Borysowi gadam, że jeszcze kiedyś musi złapać tego Roberto i po prostu się zrewanżować. Ogólnie podtrzymuję to, że jeszcze bym to kiedyś w przyszłości zobaczył – zakończył Gamrot.

Zobacz także:

Mateusz Murański w kolejnej freakowej organizacji! Zawalczy w Prime Show MMA!

Zaskoczeni? Mateusz Murański oficjalnie podpisał kontrakt z następną freakową organizacją. ”Muran” wystąpi na gali Prime Show MMA. Niewykluczone, że na tej samym evencie pojawi się Jacek Murański o czym informowaliśmy was [TUTAJ]

Wiemy, kiedy Tomasz Adamek powróci do ringu! “Góral” zapowiada mocną walkę!

Legenda polskiego boksu powraca do ringu! Jeden z najlepszych pięściarzy w historii naszego kraju, Tomasz Adamek (53-6, 31 KO) ogłosił, że 24 kwietnia stoczy swoje kolejne starcie.

Wraca Prime Time Wrestling! Na gali w lutym wystąpi zawodnik mający ponad… 500 tys. obserwujących!

To już pewne! Znamy pierwsze informacje na temat gali Prime Time Wrestling, która powróci już w lutym 2022 roku! Na imprezie, która będzie już trzecim eventem pro wrestlingu po polsku wystąpi zawodnik mający ponad… 50 tys. obserwujących na Twitterze!