MMA PLBorys MańkowskiMateusz Gamrot: Ja cały czas Borysowi gadam, że jeszcze kiedyś musi złapać tego Roberto!

Mateusz Gamrot: Ja cały czas Borysowi gadam, że jeszcze kiedyś musi złapać tego Roberto!

Kto powinien być następnym rywalem Roberto Soldicia? Chorwacki „Robocop” wyczyścił dwie kategorie wagowe w KSW, dlatego coraz trudniej znaleźć dla niego wymagającego rywala. „Jeszcze musi go kiedyś złapać” – zaintrygował były mistrz KSW, Mateusz Gamrot.

Soldić Mańkowski

Po pokonaniu Mameda Khalidova, Roberto Soldić (20-3) został już okrzyknięty legendą Konfrontacji Sztuk Walki. Mało kto, widzi zawodnika, który mógłby powstrzymać hegemonię Chorwata w kategorii półśredniej – a nawet w średniej, której tytuł zdobył na KSW 65. Sam „Robocop” najchętniej chciałby jako pierwszy zawodnik w historii sięgnąć po pas trzech dywizji wagowych, wyzywając jednocześnie do walki Tomasza Narkuna.

„Jeszcze kiedyś musi złapać tego Roberto”


Gościem ostatniego programu Oktagon Live na Kanale Sportowym był pierwszy w historii „Double Champ” KSW, Mateusz Gamrot (20-1). „Gamer” wdał się w krótki dialog z prowadzącym, Maciejem Turskim, który zapytał go o kolejne wyzwania dla Soldicia.

Ja bym Borysa wystawił jeszcze raz – rozpoczął Gamer

W 77? – zapytał z niedowierzaniem redaktor.

No a jak – odpowiedział. Nie No, teraz to pół żartem, pół serio powiedziałem, bo ja cały czas Borysowi gadam, że jeszcze kiedyś musi złapać tego Roberto i po prostu się zrewanżować. Ogólnie podtrzymuję to, że jeszcze bym to kiedyś w przyszłości zobaczył – zakończył Gamrot.

Zobacz także:

Mateusz Murański w kolejnej freakowej organizacji! Zawalczy w Prime Show MMA!

Zaskoczeni? Mateusz Murański oficjalnie podpisał kontrakt z następną freakową organizacją. ”Muran” wystąpi na gali Prime Show MMA. Niewykluczone, że na tej samym evencie pojawi się Jacek Murański o czym informowaliśmy was [TUTAJ]

Wiemy, kiedy Tomasz Adamek powróci do ringu! “Góral” zapowiada mocną walkę!

Legenda polskiego boksu powraca do ringu! Jeden z najlepszych pięściarzy w historii naszego kraju, Tomasz Adamek (53-6, 31 KO) ogłosił, że 24 kwietnia stoczy swoje kolejne starcie.

Wraca Prime Time Wrestling! Na gali w lutym wystąpi zawodnik mający ponad… 500 tys. obserwujących!

To już pewne! Znamy pierwsze informacje na temat gali Prime Time Wrestling, która powróci już w lutym 2022 roku! Na imprezie, która będzie już trzecim eventem pro wrestlingu po polsku wystąpi zawodnik mający ponad… 50 tys. obserwujących na Twitterze!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis