MMA PLArchiwumGamrotMateusz Gamrot ceniony w UFC! Były podwójny mistrz KSW rezerwowym w walce ścisłej czołówki?

Mateusz Gamrot ceniony w UFC! Były podwójny mistrz KSW rezerwowym w walce ścisłej czołówki?

To byłoby mega pozytywne zaskoczenie. Według Macieja Turskiego nasz reprezentant Mateusz Gamrot (19-1) miał być zawodnikiem rezerwowym w starciu na szczycie wagi lekkiej. Mowa o sobotnim pojedynku na gali UFC 268.

Gamrot

Reprezentant Czerwonego Smoka i American Top Team ostatnią walkę stoczył w Las Vegas, gdzie zmierzył się z weteranem Jeremy Stephensem (28-19). 30-latek nie zamierzał ryzykować i błyskawicznie poszedł po sprowadzenie. Dość łatwo Gamrot zdobył obalenie i obchodził pozycję. Chwila nieuwagi, a wtedy Gamrot idzie po technikę kończącą.

Gamrot ceniony w UFC!

Maciej Turski podczas dzisiejszego Oktagonu Live na Kanale Sportowym zdradził, że według jego doniesień Mateusz Gamrot (19-1) miał być rezerwowym w walce ścisłej czołówki. Mowa o sobotnim starciu pomiędzy Justinem Gaethje (22-3), a Michaelem Chandlerem (22-6).

Z moich informacji Mateusz Gamrot był brany pod uwagę jako zastępstwo na walkę Gaethje vs Chandler. Zastępstwo na ścisły top? Szybko blisko czołówki. Info z #OktagonLive

Zobacz także:

Zawodnik MMA VIP ostro do Miśka z Nadarzyna: Za to Ci wyj**ie na łeb przy najbliższej okazji! Widzieliście?

Wydaje się, że to nie koniec spięcia na linii Miśka z Nadarzyna z Remi Gruchała i ”GSP”. Zawodnik MMA VIP na insta stories postanowił ponownie w mocnych słowach wypowiedzieć się o Mirosławie Dąbrowskim.

Don Vasyl nie zmienił zdania! Dalej jest chętny na walkę w organizacji Marcina Najmana! Co wy na to?

Kazimierz Doliński podtrzymuje swoje deklaracje. ”Don Vasyl” śpiewał i miał zapewnić jeszcze bardziej pozytywną atmosferę na gali MMA VIP 3 w Częstochowie. Pojawiły się wywiady, w których Vasyl był pytany o potencjalny debiut w mieszanych sztukach walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis