MMA PLGamrotMateusz Gamrot apeluje o galę UFC w Polsce: Mamy fantastycznych ludzi, proszę zróbmy to! 

Mateusz Gamrot apeluje o galę UFC w Polsce: Mamy fantastycznych ludzi, proszę zróbmy to! 

Mateusz Gamrot (21-1) jest niesamowity! Były podwójny mistrz KSW odnotował najważniejsze zwycięstwo w dotychczasowej karierze. Polak po raz pierwszy wystąpił w walce wieczoru UFC. ”Gamer” na konferencji prasowej zaapelował o galę amerykańskiego giganta w Polsce.

Gamrot

Coraz częściej pojawiają się informacje o potencjalnej gali UFC w Polsce. Mówi się o evencie w 2022 roku w Trójmieście. Jan Błachowicz również apelował o takie wydarzenie w ojczyźnie.

Gamrot nie pierwszy raz udowodnił, że ma ogromny potencjał. Zwycięstwo w Las Vegas zapewni mu pojedynki z zawodnikami ze ścisłej czołówki. ”Gamer” po triumfie wskazał Justina Gaethje (23-4) jako kolejnego przeciwnika. Warto zaznaczyć, że takie zestawienie w tym momencie jest naprawdę realne.

Gamrot: Na pewno sprzedacie tyle biletów!

Mateusz Gamrot na konferencji prasowej po walce postanowił zaapelować o galę UFC w Polsce. 

Właśnie to chciałem powiedzieć. UFC wracajcie do Polski. Mamy fantastycznych ludzi, fantastyczne miejsce, fantastycznych zawodników. Jeżeli chcecie zrobić to na Stadionie Narodowym, gdzie może przyjść 60 tysięcy kibiców. Na pewno sprzedacie tyle biletów. Mamy byłego mistrza Jana Błachowicza, Tyburę, mnie i wiele więcej. Proszę, zróbmy to.

Całą konferencję możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Norman Parke zawalczy z Załęckim albo Don Diego? ”Stormin” stawia warunek!

Już nie pierwszy raz pojawia się ten temat! Norman Parke postanowił odpowiedzieć na pytania widzów poprzez insta stories. ”Stormin” jest otwarty na starcie z Denisem Załęckim, lub Mateuszem Kubiszynem. Były zawodnik UFC ma jednak jeden ważny warunek!

KSW: Darko Stosić nawołuje do walki z… Mariuszem Pudzianowskim! Widzieliście?

Nie brakuje chętnych do starcia z Mariuszem Pudzianowskim (17-7). Tym razem chęć pojedynku z weteranem KSW wyraził mocny Darko Stosić (16-5). Reprezentant Serbii jest ostatnim pretendentem do pasa KSW w wadze ciężkiej. Darko musiał uznać wyższość mistrza – Phila De Friesa (21-6).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis