MMA PLGROMDAMateusz Borek odchodzi z GROMDY! Organizacja opublikowała oświadczenie!

Mateusz Borek odchodzi z GROMDY! Organizacja opublikowała oświadczenie!

To jest spore zaskoczenie! Organizacja GROMDA wydała oświadczenie i poinformowała, że Mateusz Borek postanowił zrezygnować z projektu. Ceniony dziennikarz był jednym z właścicieli organizacji na gołe pięści.

Borek

Na organizację spadła krytyka po ostatnim trailerze zapowiadającym ósmą edycję. Mateusz Borek szybko zabrał głos.

Brzydzę się męskim szowinizmem, brzydzę się przedmiotowym traktowaniem kobiet. Nie jestem żadnym seksistą, jak próbuje mi wmówić kilka osób w polskim internecie. Zawsze byłem wychowany przez rodziców jako człowiek, który szanuje kobiety – od babci, przez mamę, siostrę, dziewczynę, żonę, koleżankę, przyjaciółkę, więc po prostu chciałem tylko tyle powiedzieć, że jeśli którakolwiek z pań poczuła się urażona tym ostatnim filmem i tym, w jaki sposób przedstawiły to media…

Jest oświadczenie!

Gala GROMDA 8 odbędzie się już w piątek. Możemy spodziewać się dużo emocji, bowiem turniej i super fighty są świetnie obsadzone. W ringu pojawi się chociażby były mistrz Glory – Saulo Cavalari.

Organizacja na gołe pięści postanowiła dziś opublikować ważne oświadczenie. Pojawił się komentarz w sprawie trailera oraz zaskakująca decyzja… Mateusz Borek rezygnuje z projektu.

Zobacz także:

Kossakowski o Nitro: Trafię na niego we Wrocławiu to pluje mu na mordę i wrzucam filmik do sieci! Widzieliście?

Ziemowit Piast Kossakowski ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o Sergiuszu Górskim. Były dziennikarz TVP Info zapowiedział, że opluje ”Nitro” i wszystko opublikuje w sieci.

Romanowski ostro o walce z Pietrzakiem: Mam nadzieję, że nie będzie chciał cały czas wąchać mi jaj! Co wy na to?

Bardzo możliwe, że na gali KSW 68 poznamy nowego pretendenta w kategorii półśredniej. Zmotywowany perspektywą rewanżu z chorwackim “Robocopem”, Michał Pietrzak stanie do konfrontacji z mocno bijącym Berserkerem ze Szczecina, Tomaszem Romanowskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis