MMA PLJan BłachowiczMateusz Borek chwali Jana Błachowicza po zdobyciu pasa UFC: Jesteś k**a debeściakiem

Mateusz Borek chwali Jana Błachowicza po zdobyciu pasa UFC: Jesteś k**a debeściakiem

Jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w Polsce oraz zarazem promotor bokserski Mateusz Borek chwali Jana Błachowicza po zdobyciu pasa mistrzowskiego UFC. Polak w minioną niedzielę sięgnął po tytuł w dywizji półciężkiej.

Jan Błachowicz w co-main evencie gali UFC 253 pokonał faworyzowanego Dominicka Reyesa przez nokaut w drugiej rundzie. Polak tym samym sięgnął po tytuł mistrzowski, który wcześniej przez lata dzierżył sam Jon Jones. “Bones” tytuł zwakował, bowiem przeszedł do wyższej kategorii wagowej.

Mateusz Borek chwali Jana Błachowicza po zdobyciu pasa UFC: Jesteś k**a debeściakiem

Zdobycie pasa mistrzowskiego UFC to największy sukces polskiego zawodnika w historii męskiego MMA. Jan Błachowicz jest bowiem pierwszym naszym rodakiem, który sięgnął po ten najwyższy laur w męskiej dywizji mieszanych sztuk walki, a drugim – po Joannie Jędrzejczyk – Polakiem z pasem UFC.

Mateusz Borek, który jest wielkim fanem sportów walki w Polsce tak oto skomentował wygraną Jana Błachowicza na UFC 253:

“Warto było czekać, warto było się napić. Jesteś kurwa debeściakiem, czekam bracie na Ciebie. Bierzemy tydzień wolnego i na pewno nie spędzę go w pracy. Marku, Michale, Jacku przepraszam, znajdźcie kogoś innego.”

Zobacz także:

Jan Błachowicz ląduje dzisiaj w Polsce! Sprawdź o której powitać mistrza UFC!

Jan Błachowicz wraca do kraju! Około godziny 15.15 planowany jest przylot Cieszyńskiego Księcia do Warszawy. Wszyscy powitajmy nowego mistrza UFC!

Jan Błachowicz po zdobyciu pasa: Złamałem mu nos. Wiedziałem, że jeszcze chwila i będzie po robocie!

To był jeden z najpiękniejszy dni w polskim MMA! Jan Błachowicz (27-8) zostaje nowym mistrzem kategorii półciężkiej. Polak liczy, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do jego zestawienia z ”Bonesem”.

Prezydent Andrzej Duda pogratulował Janowi Błachowiczowi zdobycia pasa UFC

Prezydent RP Andrzej Duda pogratulował Janowi Błachowiczowi zdobycia pasa mistrzowskiego UFC. Głowa państwa co prawda musiała zrobić to dwa razy, bo za pierwszym razem wkradł się błąd.