Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLBoksMasvidal zapłacił trzy razy więcej niż UFC – Markus Perez przed galą Gamebred Boxing

Masvidal zapłacił trzy razy więcej niż UFC – Markus Perez przed galą Gamebred Boxing

Markuz Perez to były zawodnik UFC, który w szeregach największej organizacji MMA na świecie stoczył siedem pojedynków, mierząc się m.in. z Erykiem Andersem czy Dricusem Du Plessisem. Teraz wystąpi on na gali Gamebred Boxing i przed tą imprezą opowiedział o zarobkach.

trzy razy więcej niż UFC

Perez aktualnie jest wolnym zawodnikiem i swoją najbliższą sportową przyszłość połączył z boksem. Już 1 kwietnia na gali w Milwaukee wystąpi on w starciu pięściarskim z weteranem sportów walki Joe Riggsem.

Markus Perez przed galą Gamebred Boxing

Perez w podcaście Trocação Franca przyznał wprost, że promujący galę Gamebred Boxing Jorge Masvidal zapłacił mu trzykrotnie więcej niż zarobki, jakie osiągał walcząc w oktagonie największej organizacji MMA na świecie:

“Powiedziałem Jorge, że jestem zawodnikiem MMA i że mogę walczyć w każdej płaszczyźnie. Powiedział mi stawkę za walkę bokserską, a ja odpowiedziałem tylko: Co? To więcej niż zarabiałem w UFC! Wchodzę w to, robimy to! To dobre pieniądze, a teraz skupiam się na skopaniu dupska rywalowi.”

Ciągnięty za język, Perez zdradził więcej szczegółów dotyczących wynagrodzenia:

“Masvidal zapłacił mi trzy razy więcej niż płaciło UFC.”

Zobacz także:

Kuba Wojewódzki wystąpi w FAME MMA? “Dla pieniędzy zrobię wszystko!”

Czy freak fighty wejdą na jeszcze wyższy level? Gościem jednego z ostatnich programów Kuba Wojewódzki był współwłaściciel organizacji FAME MMA Wojciech Gola. W programie z jego udziałem popularny show man zadeklarował – pół żartem-pół serio – chęć występu w klatce!

Najman na temat Boxdela: Wysyłam mu pieluchy na objawy tchórzostwa! Widzieliście?

Wymiana zdań pomiędzy Marcinem Najmanem, a Michałem “Boxdelem” Baronem przybiera na sile. “El Testosteron” postanowił zareagować w mediach społecznościowych. Częstochowianin powiedział, że ”Boxdel” boi się z nim walki, więc ma dla niego nietypowy prezent.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis