MMA PLMarcin NajmanMasa komentuje walkę Miśka z Nadarzyna: Żałosne widowisko, w kisielu byłoby zabawniej!

Masa komentuje walkę Miśka z Nadarzyna: Żałosne widowisko, w kisielu byłoby zabawniej!

Jarosław S. skomentował walkę pomiędzy Mirosławem Dąbrowskim, a Marcinem Najmanem. Do wspomnianego starcia doszło na ostatniej gali MMA VIP 4. ”Masa” wyśmiał ”Miśka z Nadarzyna”.

Masa

Przypomnijmy, że pojawił się taki moment, w którym ”Masa” był otwarty na pojedynek z ”Miśkiem z Nadarzyna”. Jarosław S. zażądał dwóch milionów złotych jako gradyfikacji. 

Mirosław Dąbrowski nie zamierza kończyć przygody z MMA po jednej walce. 60-latek liczy, że jeszcze w tym roku dojdzie do rewanżu z Marcinem Najmanem. ”El Testosteron” zapewniał, że jest otwarty na takie rozwiązanie.

Masa komentuje walkę Miśka z Nadarzyna!

Na kanale ”Mięśniaka” pojawił się komentarz ”Masy” do pojedynku Mirosława Dąbrowskiego z Marcinem Najmanem.

O komentarz poprosiłem ”Masy”, który nie mógł długo opanować się ze śmiechu po zobaczeniu tłuka, który jeszcze kilka miesięcy temu marzył stanąć z nim oko w oko. Masa skwitował go w dwóch zdaniach. Żałosne widowisko, w kisielu byłoby zabawniej. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że tylko strach nie pozwolił Miśkowi kontynuować walki z Masą. Znając możliwości obydwu, jestem przekonany że ten przeciwnik wpakowałby go na wózek inwalidzki. Moja rada dziadku Mirosławie – odpuść już sobie kozaczenie, bo nawet za młodu nie miałeś potencjału. Prawdziwy z Ciebie Dyzma intelektualny no i fizyczny. 

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

To już pewne! Adam Soroko wraca do więzienia: Znowu stworzą ze mnie potwora! Widzieliście?

Adam Soroko ponownie zabrał głos po kontrowersjach przy gali PRIME SHOW MMA 1. Przypomnijmy, że karateka ostatecznie opuścił Atlas Arenie i nie doszło do jego starcia z Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem. Teraz okazuje się, że do takiego pojedynku może już nigdy nie dojść, bowiem Soroko wraca do więzienia.

Scott Askham o sytuacji w wadze średniej: Jestem w stanie pokonać każdego z nich, gdy jestem zdorwy! Co wy na to?

Scott Askham to typ zawodnika zza granicy, który dobrze się zaaklimatyzował w KSW i daje się lubić publiczności. W swoim ostatnim pojedynku został brutalnie znokautowany przez żyjącą legendę polskiego MMA – Mameda Khalidova. Miałem przyjemność przeprowadzić ze Scottem, krótki wywiad pisemny, zapraszam do przeczytania.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis