MMA PLUFCMaryna Moroz po wygranej na UFC 272: Płakać mi się chce z powodu wojny, w której znajduje się mój kraj

Maryna Moroz po wygranej na UFC 272: Płakać mi się chce z powodu wojny, w której znajduje się mój kraj

Ukrainka Maryna Moroz po swojej wygranej na UFC 272 odniosła się do sytuacji geopolitycznej, w której znajduje się obecnie jej kraj. Ukraina jest bowiem w stanie wojny z Rosją, która najeżdża mniejsze państwo.

Maryna Moroz po wygranej na UFC 272

Moroz na UFC 272 poddała w drugiej rundzie duszeniem trójkątem Mariyę Agapovą, a potem udzieliła emocjonalnego wywiadu w oktagonie.

Maryna Moroz po wygranej na UFC 272: Płakać mi się chce z powodu wojny, w której znajduje się mój kraj

W rozmowie z Joe Roganem, Ukrainka powiedziała:

“Moja rodzina jest w Ukrainie w tej chwili. Miałam ciężki tydzień. Bałam się, martwiłam, płakałam, bo moja rodzina jest w złej sytuacji. Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierają, bo to był bardzo trudny tydzień dla mnie. Płakać mi się chce z powodu wojny, w której znajduje się mój kraj.”

Całość do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

UFC 272 – wyniki

Kolejna numerowana gala UFC odbędzie się tym razem w Las Vegas. W walce wieczoru spotkają się Colby Covington i Jorge Masvidal. W rozpisce również Polak – Michał Oleksiejczuk.

Hadaś nowym rywalem Wójcika na FEN 39

Paweł Hadaś (7-1, 6 SUB) podejmie Marcina Wójcika (14-8, 7 KO, 3 SUB) podczas gali FEN 39: LOTOS Fight Night, która 12 marca odbędzie się w Ząbkach. Eder De Souza, który miał być rywalem Wójcika w walce mistrzowskiej, nie przyleci do Polski z powodu zarażenia koronawirusem.

Krzysztof Jotko poznał kolejnego rywala w UFC. To pogromca Fabińskiego i Piechoty

Krzysztof Jotko (23-5) powróci do oktagonu 30 kwietnia na gali UFC on ESPN 35. Jego przeciwnikiem będzie Gerald Meerschaert (34-14).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis