MMA PLUFCMarvin Vettori do Andersona Silvy i ”Jacare”: Nie chcecie się bić? To wypie#dalać!

Marvin Vettori do Andersona Silvy i ”Jacare”: Nie chcecie się bić? To wypie#dalać!

Marvin Vettori (15-3-1) nie jest zadowolony! Włoch za pomocą twittera poinformował, że następni potencjalni przeciwnicy odrzucili ofertę. 26-latek tym razem postanowił podać nazwiska i zastosować do nich apel. Jak się okazuje są to brazylijskie legendy tego sportu!

Wojownik pochodzący z miejscowości Mezzocorona nie może ostatniego czasu zaliczyć do szczęśliwych. 26-latek aż czterokrotnie musiał zmieniać plany i przestawiać się na nowy termin. Włoch miał zmierzyć się z Darrenem Stewartem, ale zakończyło się to fiaskiem. Następnie do gry wszedł Karl Robertson do walki doszło dopiero po trzeciej próbie!

Marvin Vettori z apelem do legend!

“The Italian Dream” nie zamierza odpuszczać w mediach społecznościowych. Vettori poprzez twittera zdradził, że dwóch cenionych zawodników UFC odrzuciło pojedynek. Mowa o Andersonie Silvie (34-10) i Ronaldo Souzie (26-8). Marvin nienawidzi takich sytuacji, więc wychodzi do legend z apelem.

Chciałem być miły i tak dalej ale jebać to, jestem już zmęczony ludźmi którzy odrzucają walki ze mną. Anderson Silva i Jacare również powiedzieli nie. Każdy ma jakąś wymówkę. Nie chcesz się bić? To wypie#dalaj z UFC.

Ostatnią walkę Marvin Vettori stoczył w czerwcu tego roku. Włoch doczekał się starcia z wspomnianym już wcześniej Karlem Robertsonem. 26-latek był głodny i wściekły na przeciwnika. Już pod koniec pierwszej odsłony poddał (duszenie zza pleców) swojego oponenta. Vettori aktualnie może pochwalić się passą trzech zwycięstw z rzędu. Co ciekawe ostatnią porażkę doznał z rąk aktualnego mistrza wagi średniej.

Zobacz także:

Będzie ciekawie! #Team Tańcula czy #Team Tyburski?

Zobaczcie prezentacje zawodników przed FAME MMA 7