MMA PLKSWMartyn Ford wciąż w treningu! Będzie debiut w tym roku?

Martyn Ford wciąż w treningu! Będzie debiut w tym roku?

Martyn Ford to jedna z najbardziej wyczekiwanych postaci w KSW. Niedawno kulturysta wstawił kolejne zdjęcia z treningów sportów walki, co ponownie budzi pytanie, czy zobaczymy go niebawem w klatce organizacji.

Martyn Ford wciąż w treningu
Foto: facebook.com/Martyn Ford

Ford został ogłoszony przez federację KSW w 2018 roku. Choć od tego momentu mijają już prawie dwa lata, to wciąż Anglik nie miał okazji pokazać swoich umiejętności w klatce. Nie wiadomo także, kiedy konkretnie Ford ma zadebiutować w formule MMA.

Niedawno kulturysta ponownie wstawił na swojego Instagrama zdjęcia z treningów. Tym razem 38-latek skupiał się głównie na przygotowaniach parterowych. Oprócz tego zawodnik nie zapomina jednak o innych aspektach pracy nad sobą, co również widać na jego social mediach.

Wracamy! Ponowne otwarcie z kilkoma modyfikacjami, ale praca idzie dalej. Świetnie czuć, że ponownie robię postępy.

Czy rozmiar ma znaczenie? Ruszyliśmy z drogą mojego debiutu w KSW. Dobrze jest wrócić na matę.

Myśląc o potencjalnym zestawieniu Forda, można do tego podejść na dwa sposoby. Z jednej strony zawodnik mógłby otrzymać słabszego rywala, który również debiutowałby w organizacji. Dzięki temu Anglik miałby większe szanse na zaistnienie jako gwiazda KSW.

Być może włodarze pójdą inną drogą. Wciąż dość “nieopierzonym” zawodnikiem jest Erko Jun (3-1). Do dywizji ciężkiej dołączył także Izu Ugonoh, toteż pojawia się szansa na ciekawe zestawienia. To jednak tylko domysły, gdyż federacja nie zdradza planów dotyczących kulturysty.

Zobacz także:

Jóźwiak o Saidovie w FEN: Oczekiwania finansowe były bardzo wysokie

Paweł Jóźwiak w ostatnim programie Koloseum na Polsat Sport opowiedział o Aslambeku Saidovie w FEN-ie. Jak się bowiem okazuje, Czeczen jest obecnie wolnym zawodnikiem, a organizacja Fight Exclusive Night jest zainteresowana zatrudnieniem byłego mistrza KSW.

Izu Ugonoh o walce z Mariuszem Pudzianowskim: Może zacznijmy od tego, że…

Izu Ugonoh gościł we wczorajszym magazynie Koloseum na Polsat Sport, gdzie opowiedział między innymi o walce z Mariuszem Pudzianowskim. Ugonoh to nowozakontraktowana gwiazda Federacji KSW, której debiut zapowiadany jest na dzień 29 sierpnia.

Gdzie obejrzeć galę ACA 109?

Karta walk gali ACA 109 jest już kompletna. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis