MMA PLKSWMartyn Ford coraz bliżej debiutu w KSW? Wymowne zdjęcie kulturysty na Instagramie

Martyn Ford coraz bliżej debiutu w KSW? Wymowne zdjęcie kulturysty na Instagramie

Foto: naszemma.pl

Martyn Ford jest związany z KSW od kilkunastu miesięcy. Mimo to wciąż nie zadebiutował on w klatce organizacji. Ta sytuacja najpewniej zmieni się w 2020 roku, co sugeruje zresztą sam kulturysta.

Zakontraktowanie Forda przez KSW rozniosło się szerszych echem. Powodem popularności są warunki fizyczne przyszłego debiutanta. Anglik mierzy ponad 200 centymetrów wzrostu, ważąc ok. 145-150 kilogramów. Oprócz dużych mięśni ciało 37-latka pokryte jest licznymi tatuażami, które dodatkowo wpływają na jego nietypowy wygląd.

Umowa z kulturystą została podpisana pod koniec 2018 roku. Od tego czasu Ford nie pojawił się jednak w klatce, choć spekulowało się, czy nie stanie on do walki z Erko Junem (3-1). Ostatecznie włodarze dali jednak swojemu nabytkowi czas do dalszych treningów.

W 2020 roku Anglik najpewniej otrzyma szanse na debiut. Taką tezę sugeruje również sam “Nightmare”, który na swój profil na Instagramie wstawił zdjęcie z treningu, okraszając je stosownym opisem.

Wyznacz małe cele, rób małe kroki, a wtedy będziesz miał szanse przeskoczyć wyżej. Prawdziwe zmiany potrzebują czasu. Bądź cierpliwy, bądź skupiony, bądź zmotywowany.