MMA PLKSWMartin Lewandowski zaskoczony przez fana KSW: “Wchodzę do pokoju, a tam…”

Martin Lewandowski zaskoczony przez fana KSW: “Wchodzę do pokoju, a tam…”

Foto: Joanna Kulig

Jeden ze współwłaścicieli KSW – Martin Lewandowski, przeżył w hotelu niespodziewaną przygodę. Mianowicie współwłaściciel organizacji znalazł w swoim pokoju niespodziankę zostawioną przez pracownika obiektu.

Aktualnie Lewandowski wraz z Maciejem Kawulskim są w trakcie przygotowań gali KSW 53, która 21 marca odbędzie się w Łodzi. Głównymi gwiazdami wydarzenia zostali Mariusz Pudzianowski (13-7, 1NC), Roberto Soldić (17-3) oraz Michał Materla (27-7).

Mimo skupienia się na evencie jeden ze współwłaścicieli pochwalił się historią, jaka spotkała go w pokoju hotelowym. Otóż jeden z pracowników zostawił włodarzowi niespodziankę, którą zobaczycie w dołączonym poniżej materiale wideo.

Zaskoczenia i zadowolenia takim obrotem sprawy nie ukrywał sam Lewandowski. Jak sam opisuje, gdy usłyszał grającą w pokoju muzykę, pierwszą myślą, jaka przyszła mu do głowy, to fakt, że zapomniał on ją wyłączyć. Później zobaczył jednak, co się stało, dziękując autorowi niespodzianki.

Opis sytuacji oraz wygląd niespodzianki:

Wchodzę wczoraj do hotelowego pokoju, a tam pracownik (wielki fan KSW) przygotował mi mega przywitalną niespodziankę. Damian Rożenko – dziękuje!

Opublikowany przez Martin Lewandowski Niedziela, 1 marca 2020