MMA PLJurasMartin Lewandowski zapowiada walkę wieczoru KSW 55: Pretensje, oskarżenia, rozgoryczenie, emocjonalne wywiady…

Martin Lewandowski zapowiada walkę wieczoru KSW 55: Pretensje, oskarżenia, rozgoryczenie, emocjonalne wywiady…

Foto: Facebook/ Martin Lewandowski

Jeden z właścicieli największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki Martin Lewandowski w mediach społecznościowych zapowiada walkę wieczoru gali KSW 55. Ta odbędzie się już 10 października.

Przypominamy, że walką wieczoru tego wydarzenia będzie pojedynek Szymona Kołeckiego z Łukaszem Jurkowskim. Walka ta została oficjalnie ogłoszona podczas sobotniej gali KSW 54: Gamrot vs. Ziółkowski.

Martin Lewandowski zapowiada walkę wieczoru KSW 55

Szymon Kołecki i Łukasz Jurkowski prowadzili medialną wymianę “uprzejmości” wprowadzając fanów w zakłopotanie dotyczące anulowania ich pierwszego pojedynku. Ten miał odbyć się w maju, ale wówczas – oficjalnie – “Juras” doznał kontuzji, którą jednak Kołecki kwestionował.

Nie wiadomo jak było dokładnie, bowiem obaj zawodnicy mają inną optykę na tę sytuację.

Oliwy do ognia dolał jednak współwłaściciel KSW, Martin Lewadnowski, który w mediach społecznościowych zapowiedział to nadchodzące starcie:

“Są walki których nie trzeba reklamować. Do tej walki miało już dojść – nie doszło. Co było później widzieliśmy. Pretensje, wzajemne oskarżenia, rozgoryczenie, emocjonalne wywiady… Jednak przeznaczenia nie oszukasz, ta walka jest im po prostu pisana. Aż się boje co będzie się działo w mediach przed nią. Panie i Panowie:

Pierwszy mistrz KSW Łukasz Juras Jurkowski vs mistrz olimpijski Szymon Kołecki.

Doświadczenie vs siła.”

Są walki których nie trzeba reklamować. Do tej walki miało już dojść – nie doszło. Co było później widzieliśmy….

Opublikowany przez Martin Lewandowski Niedziela, 30 sierpnia 2020

Zobacz także:

KSW 54: Gangsterski wywiad z Mamedem “Zapytaj Kawulskiego, jest w bagażniku Asłana”

Za nami gala KSW 54. Jednym z gości obecnych na trybunach był Mamed Khalidov (34-7-2), czyli jedna z żywych legend największej polskiej organizacji MMA.

Karol Bedorf odpowiada na słowa Kity! Będzie walka?

Były mistrz jak widać jest zaskoczony słowami ”Masakry”. Kita w mocnych słowach wypowiedział się o Bedorfie i Grabowskim po walce.

KSW 54 – wyniki

W walce wieczoru Gamrot zmierzy się z Ziółkowskim. Swój zawodowy debiut zaliczy z kolei Izu Ugonoh. Ponadto kilka interesujących pojedynków w rozpisce. Wyniki gali KSW 54 można sprawdzić TUTAJ.