MMA PLNajnowszeKSWMartin Lewandowski wskazał potencjalnego rywala dla Tomasza Narkuna

Martin Lewandowski wskazał potencjalnego rywala dla Tomasza Narkuna

Współwłaściciel Federacji KSW Martin Lewandowski wskazał potencjalnego rywala dla mistrza wagi półciężkiej KSW Tomasza Narkuna. “Żyrafa” ciągle czeka na ogłoszenie swojej kolejnej walki.

Martin Lewandowski

Lewandowski udzielił bardzo ciekawego wywiadu Arturowi Mazurowi z portalu sportowefakty.wp.pl (całość -> TUTAJ), w którym odniósł się typów na kolejnego rywala dla Tomasza Narkuna.

“Żyrafa” ostatnią walkę stoczył w kwietniu tego roku, kiedy to na gali KSW 60 przegrał rewanżowe starcie z mistrzem wagi ciężkiej – Philem De Friesem.

Martin Lewandowski wskazał potencjalnego rywala dla Tomasza Narkuna

W najbliższej walce, Narkun ma wystąpić już w wadze półciężkiej, a Martin Lewandowski wskazał jego potencjalnego rywala:

“Myślę, że Szymon Kołecki sportowo chce pójść bardzo mocno do góry. Dla mnie coraz bardziej prawdopodobne staje się zestawienie go z Tomaszem Narkunem. Nie mówię, że to stanie się w kolejnej walce Kołeckiego, bo jego ostatni pojedynek z Akopem Szostakiem miał mniejsze zacięcie sportowe. Patrząc jednak na to, jak Kołecki się rozwija, jakie postępy robi, jego walka z Narkunem w przyszłym roku staje się realna. W naszych roboczych rozpiskach takie zestawienie zaczyna się pojawiać.”

Zobacz także:

Łukasz Brzeski z kontraktem w UFC po zwycięstwie na Contender Series 39!

Łukasz Brzeski (9-1-1) pokonał Dylana Pottera (10-6) na gali Dana White’s Contender Series 39 w Las Vegas.Występ ten przekonał szefa UFC i Polak otrzymał kontrakt z UFC

Karolina Owczarz akceptuje wyzwanie Juśkiewicz: Mocniejsze klepanie głupot w klawiaturę=mocniejsze klepanie w matę?

Wygląda na to, że mamy uzgodnioną werbalnie kolejną walkę na październikowej gali KSW 64, która odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Wyzwanie rzucone przez Sylwię Juśkiewicz przyjęła bowiem Karolina Owczarz.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis