MMA PLDon KasjoMartin Lewandowski widzi Don Kasjo w KSW, ale jest jeden warunek!

Martin Lewandowski widzi Don Kasjo w KSW, ale jest jeden warunek!

Już nie pierwszy raz pojawia się temat Kasjusza Życińskiego w kontekście KSW. Martin Lewandowski jeden z właścicieli nie wyklucza takiej opcji, ale jest jeden ważny warunek.

Kasjo

Kasjusz Życiński ma na swoim koncie wiele main-eventów w największej europejskiej organizacji freak-fightowej, które zawdzięcza w dużej mierze swojemu kontrowersyjnemu stylowi bycia. Pamiętne są konflikty Kasjusza z Normanem Parke, Marcinem Najmanem, czy ostatnio Marcinem Wrzoskiem. Trzeba jednak przyznać, że za każdym razem, oprócz słów, za Kasjuszem stoją wysokie umiejętności pięściarskie, które pokazuje w swoich walkach.

Lewandowski: Jeśli ten dżentelmen chciałby przejść do formuły MMA!

Kasjusz Życiński w KSW? Warunek to pojedynki w mieszanych sztukach walki. Martin Lewandowski w rozmowie z SuperExpressem zaznaczył, że nie będą organizować starć w formule bokserskiej ani K-1.

Jak ktoś mnie pytał o Wrzoska, to ja właśnie taką narracją narzuciłem, że jeżeli miałbym teraz kogokolwiek ochotę zatrudniać, to rzeczywiście ”Don Kasjo”, no bo jest zwycięzcą tego pojedynku – jednego i drugiego właściwie. Sięgamy po zwycięzców i sięgamy po tych, którzy się rozwijają i bęcki dają swoim przeciwnikom. Ale nie, nie prowadzimy żadnych rozmów, to mogę potwierdzić.  Oczywiście mówimy, jeśli ten dżentelmen chciałby przejść do formuły MMA. Żadnych bokserskich i kickboxerskich formuł u nas w KSW nie było i nie będzie.

Zobacz także:

Dana White chwali Gamrota: Spędził większość kariery w Europie, gdzie zniszczył każdego! Widzieliście?

Mateusz Gamrot (19-1) doceniony! Dana White wypowiedział się w bardzo pochlebnych słowach o naszym reprezentancie. ”Gamer” w sobotę stoczy czwarty pojedynek w największej organizacji na świecie. Były podwójny mistrz KSW w głównej karcie eventu w Las Vegas zmierzy się z Diego Ferreirą (17-4).

Dojdzie do walki z Pudzianem? Piotr Szeliga gotowy na duże wyzwania! [WIDEO]

Piotr Szeliga jest przekonany, że czas na duże wyzwania. ”Szeli” nie tak dawno wspomniał ponownie o potencjalnej walce z Mariuszem Pudzianowskim (16-7).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis