MMA PLKSWMartin Lewandowski po KSW 51: Po co Różalski wspiera FAME MMA? [WIDEO]

Martin Lewandowski po KSW 51: Po co Różalski wspiera FAME MMA? [WIDEO]

Foto: KSW
Foto: KSW

Podczas rozmowy z naszym portalem po gali KSW 51 Martin Lewandowski odniósł się do szeregu nieprzyjemnych kwestii związanych z organizacją. Jedną z nich była krytyka federacji wymierzona przez Marcina Różalskiego (7-4).

Zobacz także: Martin Lewandowski po KSW 51: Pudzianowski rozczarował, wezmę go na rozmowę [WIDEO]

Ogólnie rzecz biorąc, włodarze Konfrontacji Sztuk Walki mieli w sobotę dużo powodów do zadowolenia. Gala w Zagrzebiu spełniła ich oczekiwania, dzięki czemu polska organizacja po raz kolejny ma za sobą udaną zagraniczną imprezę na koncie. Nie wszystko jednak budziło w Lewandowskim pozytywne uczucia. Współwłaściciel organizacji był bowiem zawiedziony postawą Mariusza Pudzianowskiego (13-7, 1NC) oraz brakiem postępów ws. konfliktu z Mateuszem Gamrotem (15-0, 1NC).

Zobacz także: Martin Lewandowski po KSW 51: Gamrot ewidentnie się z nami skonfliktował [WIDEO]

Ponadto jeden z włodarzy KSW odniósł się również do słów Różalskiego, który miał winić organizację, że nie zapewnia swoim czołowym zawodnikom dostatecznie dużych wynagrodzeń. “Różal” porównał federację do FAME MMA, gdzie na godziwe pieniądze mogą liczyć nawet debiutujące osoby. Lewandowski odbił piłeczkę, zastanawiając się, po co były mistrz KSW w wadze ciężkiej wspiera zatem tego typu inicjatywy. Całość dyskusji na ten temat znajdziecie w materiale wideo.