MMA PLKSWMartin Lewandowski o zatrudnieniu Scotta Askhama w KSW: Wiele organizacji o niego zabiegało…

Martin Lewandowski o zatrudnieniu Scotta Askhama w KSW: Wiele organizacji o niego zabiegało…

Współwłaściciel federacji KSW, Martin Lewandowski prowadzi w mediach społecznościowych cykl #MartinPrzedstawia, gdzie opisuje zawodników, którzy wystąpią 3 marca na gali KSW 42 w Łodzi. 

Oto co Lewandowski napisał na temat nowego zawodnika federacji, byłego zawodnika UFC – Scotta Askhama (15-4), który w Atlas Arenie zmierzy się z Michałem Materlą (25-5):

” Bardzo dobre warunki fizyczne i fajny rekord. 15 zwycięstw i tylko cztery porażki! 70% swoich walk kończy przed czasem!!! Z reguły nokautuje swoich rywali, czasem ich litościwie poddaje, rzadko wygrywa decyzjami. Anglik wyrósł na galach BAMA, później sporo walk w UFC. Mimo, że naprawdę wiele federacji o niego zabiegało, to jednak finalnie nam udało się z nim podpisać kontrakt. Konkurencja robi co się da, żeby nam podkupić zawodników, ale tych na których nam naprawdę zależy, widzicie prawie zawsze w KSW?Czy doświadczenie Anglika i jego warunki fizyczne wystarczą, żeby złamać Materlę?”

#martinprzedstawia Prezentuję wam zawodników, którzy wystąpią na gali w Łodzi już 3 marca. Przedstawiam wam ich z mojej…

Opublikowany przez Martin Lewandowski Niedziela, 18 lutego 2018