Martin Lewandowski o powrocie Mameda Khalidova: Może ten rok lub początek 2019

Foto: KSW
Foto: KSW

Jeden z współwłaścicieli KSW – Martin Lewandowski udzielił wywiadu portalowi polsatsport.pl, w którym zdradził nieco ciekawostek, m.in. odnośnie przyszłości Mameda Khalidova (34-5-2).

„Trwają rozmowy. Po ostatniej porażce jest na tyle ambitnym facetem, żeby nie odpuścić. Nie chcę teraz mówić o szczegółach, ale jeszcze może ten rok lub początek 2019 – Mamed wystąpi w naszej klatce.”
Dodatkowo Lewandowski potwierdził, że w drugiej połowie 2018 roku KSW zorganizuje kolejną zagraniczną galę. Będzie to najprawdopodobniej Londyn.
„Jest jeszcze bardzo dużo rzeczy do zrobienia na rynku polskim. To zawsze będzie nasze główne pole biznesowe i sportowe, jednak mamy wielkie ambicje, aby wyjść mocniej z naszym brandem na rynek europejski. Mogę jako przedsmak powiedzieć, że jeszcze w tym roku będzie jedna gala poza granicami kraju, ale to wszystko zostanie ogłoszone w swoim czasie. Kierunek Europa, ale też umacnianie KSW i MMA w Polsce. Jest to najlepiej rozwijający się obecnie sport walki na świecie i my bierzemy w tym udział.”
Cały materiał znajdziecie tutaj.
Czekacie na powrót Mameda Khalidova?