MMA PLKSWMartin Lewandowski o kolejnej walce Mameda: Anderson Silva nie zrobi wrażenia w Polsce

Martin Lewandowski o kolejnej walce Mameda: Anderson Silva nie zrobi wrażenia w Polsce

Współwłaściciel Federacji KSW Martin Lewandowski wypowiedział się o kolejnej walce Mameda Khalidova. Szef największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki zabrał głos na temat angażu legendy sportów walki – Andersona Silvy.

Martin Lewandowski o kolejnej walce Mameda
Foto: Facebook/ Martin Lewandowski

Brazylijczyk w ostatnim czasie rozstał się z organizacją UFC. Swego czasu był jednym z najbardziej dominujących mistrzów wagi średniej w historii amerykańskiego giganta, ale ostatnio wygrał tylko jedną walkę z dziewięciu i Dana White podziękował 45-latkowi za współpracę.

Po odejściu “Pająka” z UFC pojawił się pomysł na zestawienie go z polską legendą MMA – Mamedem Khalidovem.

Martin Lewandowski o kolejnej walce Mameda: Anderson Silva nie zrobi wrażenia w Polsce

I właśnie do tej potencjalnej walki i do tego angażu odniósł się Martin Lewandowski. Współwłaściciel Federacji KSW w rozmowie z Andrzejem Kostyrą z Super Expressu zdradził, że interesuje się angażem “Pająka”, ale nie jest przekonany czy Silva należycie sprzeda się w Polsce:

“Z naszej strony i Mameda deklaracja już padła i jesteśmy zainteresowani Andersonem Silvą. Przymiarki do tego zestawienia poczyniłem, ale powiem szczerze, że tak jak praktyka mi podpowiada, to te duże nazwiska mają bardzo wybujałe oczekiwania. A my musimy dostosować super nazwisko do dobrego nazwiska w Polsce i musimy zastanowić się jak to skomercjalizować.

Taki zawodnik jak Anderson Silva to utytułowany zawodnik z Brazylii, ale w szerokim pojęciu i w szerokiej sprzedaży w Polsce nie zrobi wrażenia. Mówimy o takim szerszym fanie, który śledzi różne sporty, nie tylko MMA. To jest konfrontacja kasa kontra to, co możemy osiągnąć. Ale nie rezygnujemy z tego.”

A Wy chcielibyście zobaczyć walkę Mameda z Andersonem Silvą?

Zobacz także:

Patryk Kaczmarczyk o swoich planach: Nie będę krzyczał, że pas UFC jest moim celem

Patryk Kaczmarczyk to posiadacz mistrzowskiej szabli organizacji Armia Fight Night, który w opinii zdecydowanej większości fanów jest Odkryciem Roku 2020 w polskim MMA. Widać także, że zawodnik ten twardo stąpa po ziemi.]

UFC 259: Błachowicz vs Adesanya galą roku? W karcie trzy walki mistrzowskie!

Czy nadchodząca wielkimi krokami gala UFC 259: Błachowicz vs Adesanya będzie galą roku w światowym MMA? Wiele na to wskazuje, bowiem na papierze zapowiada się nam fenomenalne wydarzenie!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis