MMA PLArchiwumJurasMartin Lewandowski ma pomysł na pożegnalną walkę Jurasa: Przedstawiłem mu to telefonicznie…

Martin Lewandowski ma pomysł na pożegnalną walkę Jurasa: Przedstawiłem mu to telefonicznie…

Martin Lewandowski chciałby zorganizować pożegnalną walkę Łukaszowi Jurkowskiemu (17-12). Jeden z właścicieli KSW zapewnia, że rozmawiał już o tym z ”Jurasem”.

Lewandowski

40-latek wystąpił w walce wieczoru gali KSW 61 w Trójmieście. ”Juras” pokazał się z dobrej strony i w pojedynku z Mariuszem Pudzianowskim (15-7) miał swoje momenty. Ostatecznie wojownik z Białej Rawskiej w trzeciej rundzie znalazł sposób na pokonanie Jurkowskiego przed czasem.

Sami zobaczcie jak to wyglądało:

Lewandowski o Jurasie: Zasługuje na taki szacun!

Martin Lewandowski w rozmowie z portalem mmarocks.pl zdradził, że chciałby zorganizować pożegnalną walkę Łukasza Jurkowskiego (17-12). Jeden z właścicieli KSW zapewnia, że byłby to ciekawy rywal oraz wyjątkowe miejsce, w którym stoczyli by walkę.

Rozmawiałem z nim. Powiedziałem, żeby już tam nie deklarował się z jakimiś wiesz… Zapowiadał emeryturę, ja mam piękny pomysł na zakończenie, jeżeli Juras powie że chce. Przedstawiłem mu to telefonicznie (…) Nie, jeżeli coś to w przeciągu 18-miesięcy, bo Juras już też czuje, że to już końcówka kariery. Natomiast zakończyć karierę/pożegnać się zawsze będzie można. I to powinno się zrobić raz, w pełnym takim splendorze. Ja to sobie trochę wyobrażam, gość który jest od pierwszej gali, więc może uda nam się zrobić ostatnią walkę. Niezależnie czy wygrana czy przegrana, z fajnym przeciwnikiem, w fajnym/ciekawym miejscu. Po prostu na to wszystko co Juras zasłużył. To nie chodzi tylko o KSW, chodzi o to jakim komentatorem jest, ambasadorem jest tej dyscypliny. Zasługuje na taki szacun.    

Zobacz także:

Mateusz Murański ma już zaplanowaną następną walkę! ”Rywal będzie ode mnie cięższy o 15 kilogramów”!

Będzie tak jak zapowiadał! Mateusz Murański w mediach społecznościowych zdradził, że swój trzeci pojedynek w mieszanych sztukach walki stoczy jeszcze w wakacje. Co ciekawe jego przeciwnik ma być… 15 kilogramów cięższy!

MMA VIP: Organizacja nagrodzona! Otrzymali nagrodę Top Polish Brands! Zaskoczeni?

Wczoraj doszło do spotkania, na którym organizacja MMA VIP została doceniona – otrzymali nagrodę Top Polish Brands. Przypomnijmy, że federacja posiada trzech właścicieli (Marcin Najman, Dariusz Kosowski oraz Kacper Woźniak).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis