MMA PLFAME MMAMartin Lewandowski komentuje walkę Marcina Wrzoska z Don Kasjo na FAME MMA 12!

Martin Lewandowski komentuje walkę Marcina Wrzoska z Don Kasjo na FAME MMA 12!

Kilka dni dzieli nas od gali FAME MMA 12. W walce wieczoru tego wydarzenia Marcin „Polishzombie” Wrzosek zadebiutuje w federacji w pojedynku z „Don Kasjo”. „Wygrana lub całkowite rozstanie” – swoją optykę na ten pojedynek przedstawił współwłaściciel organizacji KSW – Martin Lewandowski.

Marcin Wrzosek (14-7) to były mistrz federacji KSW w wadze piórkowej. Swój tytuł dzierżył w latach 2016-2017. Od tego czasu, „Polishzombie” przeplata zwycięstwa z porażkami. Ostatni pojedynek stoczył na gali KSW 53, gdzie przegrał przez jednogłośną decyzję sędziowską z Borysem Mańkowskim. Jak sam mówi – zwycięstwo z Kasjuszem Życińskim jest tylko przystankiem do pojedynku rewanżowego z Diabłem Tasmańskim lub z jego byłym rywalem, z którym zmierzył się o tymczasowy pas kategorii lekkiej KSW – Normanem Parke.

„Wygrana lub całkowite rozstanie z KSW”

W wywiadzie udzielonym redakcji InTheCage, Martin Lewandowski wypowiedział się na temat sytuacji Marcina Wrzoska. Współwłaściciel federacji KSW przedstawił swoją optykę na pojedynek „Polishzombie” w FAME MMA.

Myślę, że wygrana Marcina byłaby biletem powrotnym do naszej organizacji. Przegrana natomiast… Nawet nie chcę się zastanawiać, jak nisko musiałbym zestawiać gdzieś tych zawodników. Wygrana lub długa przerwa, bądź całkowite rozstanie z naszą organizacją.

Zobacz także:

Jacek Murański ostro o Radzikowskim: Jak nie wiesz o co chodzi to się nie wtrącaj, krótko! [WIDEO]

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem obszernie podsumował swój udział w konferencji prasowej przed FAME MMA 12. ”Muran” zastąpi kontuzjowanego syna i tym samym zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą w Ergo Arenie.

Mateusz Gamrot ostro do Leona Edwardsa: Zamknij mordę, pi**do!


Co tu się dzieję! Niedawno informowaliśmy, że Jorge Masvidal niestety doznał kontuzji i nie zawalczy z Leon Edwardsem. Anglik zarzucił Masvidalowi, że to oszustwo i nie wierzy w tę kontuzję. Jak wiadomo do całej sprawy wtrąciło się wiele stron. Khamzat Chimaev, Gilbert Burns, a dziś swoje trzy grosze dołożył klubowy znajomy Jorge – Mateusz Gamrot.

Anita Bekus w KSW! Kiedyś w 15 sekund odprawiła Kamilę Porczyk!

Jest wzmocnienie dywizji kobiet w największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki! Anita Bekus w KSW! 31-latka przechodzi do polskiego giganta po występach w FEN i Babilon MMA.