MMA PLJoanna JędrzejczykMartin Lewandowski chciałby zorganizować rewanż Jędrzejczyk-Kowalkiewicz w KSW!

Martin Lewandowski chciałby zorganizować rewanż Jędrzejczyk-Kowalkiewicz w KSW!

Martin Lewandowski ma świadomość, że nie będzie to łatwe w realizacji. Jeden z właścicieli KSW w rozmowie z Sportowymi Faktami wyznał, że chciałby, aby w KSW doszło do rewanżu pomiędzy Joanną Jędrzejczyk (16-4), a Karoliną Kowalkiewicz (12-7).

Lewandowski

Była mistrzyni UFC i była pretendentka do tytułu związały się z Stowarzyszeniem MMA Polska założoną przez Martina Lewandowskiego.

Do pierwszego starcia polsko-polskiego doszło w listopadzie 2016 roku. Polki wystąpiły na numerowanej gali UFC 205 w Nowym Jorku. Jędrzejczyk obroniła tytuł wygrywając pewnie na punkty po 5-rundach. Dla twardej Kowalkiewicz była to pierwsza zawodowa przegrana.

Lewandowski: Oczywiście rozmawialiśmy o jakimś ewentualnym powrocie!

Martin Lewandowski nie ukrywa, że chciałby w przyszłości zorganizować w KSW rewanż pomiędzy Karoliną Kowalkiewicz (12-7), a Joanną Jędrzejczyk (16-4).

W Stowarzyszeniu MMA Polska powstała sekcja żeńska i właśnie wspomniane przez ciebie panie są głównymi liderkami, twarzami tej sekcji. Nie wzięło się to stąd, że miałem fajne zdjęcie z Instagrama i wkleiłem, tylko to wymagało szeregu ustaleń i obustronnych deklaracji. Oczywiście rozmawialiśmy o jakimś ewentualnym powrocie do KSW, ale… To jest jakaś historia, panie są związane z UFC, mają jakieś zapisy, o których szczerze mówiąc, nie wiem. Mogę się domyślać. Widziałem coś, słyszałem coś, więc jakoś to sobie składam, ale dopóki z ich strony nie będzie zielonego światła, to możemy sobie marzyć, myśleć, tworzyć historię. Jeżeli pytasz mnie oficjalnie, to bardzo chętnie zobaczyłbym rewanż naszych znakomitych kobiet.  Z tego, co się jak mi się wydaje, dobrze orientuję, to panie raczej kończą współpracę. Pytanie, jakie są tam zapisy? Ile mają okresu karencji, gdzie nie mogą walczyć w MMA, bo pewnie w innej formule mogłoby dojść do jakiejś konfrontacji. Ale ja czekam, żeby panie mogły zawalczyć w MMA na KSW.

Lewandowski wyznał, że miał okazję porozmawiać z Prezydentem UFC!

Miałem dwa razy okazję rozmawiać z Daną Whitem. I to nie jest facet, który jeżeli nie czuje a myślę, że tu już on nie czuje jakiegoś dużego biznesu, jaki jeszcze może zrobić na tych paniach nie wiem, czy to będzie jakaś taka chęć uprzykrzenia nam życia. Bo to tylko i wyłącznie mogłoby pójść w tę stronę, czyli nie tam jakiegoś aktywa KSW, przez które KSW mogłoby się bardziej umacniać i wzbogacać.

Zobacz także:

Freak fight w Brazylii! Burmistrz zmierzył się z byłym radnym w MMA! [WIDEO] Co wy na to?

Freak fighty budzą bardzo duże zainteresowanie nie tylko w naszym kraju. Kolejnym przykładem jest walka, która miała miejsce w Brazylii. Dwóch brazylijskich polityków postanowiło rozstrzygnąć swoje spory w klatce.

Awantura! 50-osobowa bójka na gali MMA w Moskwie! [WIDEO] Widzieliście?

Nie pierwszy raz dochodzi do sytuacji, gdy organizacja traci kontrolę, a w klatce powstaje prawdziwy armagedon. Do szalonej akcji doszło na gali World Ertaymash Federation, która odbyła się w miniony weekend w Pałacu Sportowym Iwan Yarygin w Moskwie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis