MMA PLOktagonMarta Waliczek zmierzy się z byłą zawodniczką UFC! Walka już w listopadzie!

Marta Waliczek zmierzy się z byłą zawodniczką UFC! Walka już w listopadzie!

Foto: Facebook/ Marta Waliczek

Marta Waliczek zmierzy się z byłą zawodniczką UFC! Kolejny pojedynek Polki odbędzie się już za trzy tygodnie – 21 listopada w Brnie w Czechach. Waliczek wystąpi na gali Oktagon 18.

Marta Waliczek zmierzy się z byłą zawodniczką UFC! Walka już w listopadzie!

Jej rywalką będzie była zawodniczka UFC i ulubienica czeskiej publiczności – Lucie Pudilova. Dla 26-latki będzie to pierwszy pojedynek od czasu rozstania się z największą organizacją MMA na świecie.

A tam Czeszka nie była byle kim! Pudilova w oktagonie stoczyła siedem pojedynków, notując rekord 2-5. Z UFC pożegnała się jednak będąc w serii czterech porażek z rzędu. Nazwiska rywalem Pudilovej robią jednak wrażenie. Na rozkładzie ma bowiem pojedynki z między innymi: Liną Lansberg, Liz Carmouche czy Antoniną Shevchenko.

O pojedynku Waliczek z Pudilovą oficjalnie poinformował menadżer Polki – Przemysław Kosiński z grupy promotorskiej AniMMAls:

Dla Marty Waliczek będzie powrót do walki w formule MMA po prawie półtorarocznej przerwie. Ostatni pojedynek w tej formule stoczyła w czerwcu zeszłego roku, gdzie na gali Celtic Gladiator 24 przegrała w trzydzieści sekund z Julią Stoliarenko przez poddanie balachą. Później Polka rywalizowała w formule K-1. Na gali HFO: Aim High wypunktowała Dominikę Filec.

Zobacz także:

Nowy nabytek KSW straszy samym wyglądem! Jego rywal poddał walkę nie przyjmując… ciosu

Wygląda na to, że nowy nabytek KSW straszy samym wyglądem! Chodzi o osobę Francisco Barrio (7-1), który na nadchodzącej gali KSW 56 zmierzy się z Mateuszem Legierskim (6-0). Czy Polak ma się czego bać?

KSW 56: ”Dynamit” zadebiutuje już w listopadzie! Rywalem nowy nabytek z Argentyny!

Jeden z najbardziej wyczekiwanych nowych zawodników KSW z Polski, Mateusz Legierski (6-0, 4 KO, 1 Sub) wejdzie do klatki na gali KSW 56. Rywalem zawodnika Octagon Team 14 listopada będzie wybitny chorwacki zapaśnik pochodzący z Argentyny, Francisco Barrio (7-1, 2 KO, 4 Sub). Starcie odbędzie się w umownym limicie do 73 kilogramów.

Toczył pojedynki w Tajlandii! Robią na was wrażenie historia Pająka?

Piotr Pająk już pod koniec listopada zadebiutuje w FAME MMA. Jego przeciwnikiem będzie Alan Kwieciński, a starcie odbędzie się w formule K-1.