MMA PLFAME MMAMarta Linkiewicz sparowała z zawodniczką UFC! Jak jej poszło?

Marta Linkiewicz sparowała z zawodniczką UFC! Jak jej poszło?

Marta Linkiewicz mocno przygotowuje się do kolejnej walki na FAME MMA. Mistrzyni organizacji wyjechała na wymagający obóz do Tajlandii, gdzie szlifuje swoje umiejętności stójkowe. W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym widać “Linkimaster” oraz zawodniczkę UFC.

Marta Linkiewicz sparowała z zawodniczką UFC! Jak jej poszło?
Foto: Instagram/Linkimaster

Ostatnie występy Marty Linkiewicz są zadziwiające. Zawodniczka od porażki z Anielą “Lil Masti” Bogusz zaliczyła cztery udane pojedynki. Pokonywała kolejno: “Zusję”, “Martirenti”, “Kamiszkę” oraz “Way of Blonde”. “Linki” jest obecną mistrzynią FAME MMA, a sztuki walki zaczęła traktować na poważnie.

Kobieta najprawdopodobniej wystąpi na gali FAME MMA 15. Przeciwniczka póki co nie jest znana. Nie da się ukryć, że “Linkimaster” uparcie dąży do rewanżu z “Lil Masti”. Istnieje szansa, że zawodniczka High League zawita ponownie do FAME, aby po raz drugi zmierzyć się z Martą.

Marta Linkiewicz z zawodniczką UFC!

U mistrzyni organizacji freakowej widać duże postępy, trzeba przyznać, że obóz w Tajlandii jej zdecydowanie służy. O jej postawie wypowiedział się ostatnio Piotr Pająk w rozmowie z 6PAK TV.

Wcześniej Marty Linkiewicz nie znałem. Ja nie patrzę na to, co inni ludzie o niej mówią. Wiesz co jest najlepsze? Z nią się normalnie sparuje, tak jak z chłopem. Tylko w stójce miałem okazję z nią sparować, ale Marta jest boksersko zaje*ista. Jest tak zawzięta, że ani razu z nami na melanż nie poszła, ani jednego piwka nie wypiła, dwa-trzy treningi dziennie robiła. Naprawdę wielki, wielki szacun za to, jak ona się wzięła za siebie.

– mówił.

Na Instagramie Marty pojawiło się zdjęcie z zawodniczką UFC, Ji Yeon Kim. Okazuje się, że zawodniczki miały okazję razem sparować. Niestety nie wiadomo, jak wyglądała ich potyczka, ale po obu twarzach można stwierdzić, że był to udany trening.

Ji Yeon Kim to wojowniczka UFC, która ma na koncie 16 zawodowych walk, w tym 7 w największej organizacji MMA na świecie i 1 pojedynek w programie The Ultimate Fighter. Mierzyła się m.in. z Lucie Pudilovą, Antoniną Shevchenko, czy Alexą Grasso. Obecnie jej pozycja w UFC jest bardzo niepewna, bowiem ma na koncie złą passę trzech porażek z rzędu. Następny bój stoczy 30 lipca na UFC 277, jej oponentką będzie Joselyne Edwards z Panamy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis