MMA PLBoksMark Hunt uderzył rywala na ważeniu przed walką bokserską [WIDEO]

Mark Hunt uderzył rywala na ważeniu przed walką bokserską [WIDEO]

Były zawodnik UFC i kandydat do pasa mistrzowskiego wagi ciężkiej Mark Hunt uderzył rywala na ważeniu tuż przed jego walką bokserską.

Popularny Nowozelandczyk swój najbliższy bój w szermierce na pięści stoczy już 16 grudnia na gali w Australii. Jego przeciwnikiem będzie Paul Gallen.

Właśnie odbyła się ceremonia ważenia uczestników tej imprezy, na której Mark Hunt stracił panowanie nad sobą.

Mark Hunt uderzył rywala na ważeniu przed walką bokserską

46-letni Hunt ma za sobą 18 walk w oktagonie UFC. W przeszłości był też gwiazdką PRIDE czy Dream. W boksie jego rekord na ten moment wynosi 0 zwycięstw, 1 porażka i 1 remis. W 1999 roku Hunt przegrał w pojedynku pięściarskim z Joshem Wybornem, a w 2000 roku zremisował z Joe Askew.

Teraz stoczy swoją trzecią zawodową walkę w boksie. Jak widać na załączonym filmiku, Hunt aż pali się do rywalizacji w ringu:

Jak typujecie tę najbliższą walkę Marka Hunta?

Zobacz także:

Tony Ferguson wydał oświadczenie po UFC 256: Wielkość jeszcze się nie kończy!

Były tymczasowy mistrz wagi lekkiej UFC Tony Ferguson wydał oświadczenie po minionej gali UFC 256. Tam Amerykanin poniósł drugą porażkę z rzędu.

KSW 57 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

19 grudnia czeka nas ostatnia gala Federacji KSW w tym roku. Rozpiska KSW 57 prezentuje się naprawdę wyśmienicie. Przygotowano aż trzy pojedynki mistrzowskie a poza tym kilka bardzo ciekawych starć.