Mark Hunt komentuje zawieszenie Fabricio Werduma: Wracaj do faweli, ty mały chu**ku

Jak już wszyscy dobrze wiemy, były mistrz wagi ciężkiej UFC, Fabricio Werdum (23-8-1) poznał wymiar kary nałożonej przez Amerykańską Agencję Antydopingową (USADA) za stosowanie niedozwolonych środków. Brazylijczyka czeka teraz dwuletnia przerwa od startów. Decyzję USADY w sprawie Werduma skomentował jego były rywal – Mark Hunt (13-12-1, 1 N/C).

Nowozelandczyk nie szczędził ostrych słów w stosunku do swojego byłego oponenta, z którym przegrał przez techniczny nokaut w 2014 roku w walce o tymczasowy pas mistrzowski wagi ciężkiej UFC:

„Cieszę się, że Fabricio Werdum został złapany, ten mały chujek. Wracaj do faweli. Pierdol się, mały chujku. Dobra robota. Powinien tu być, ale właśnie dostał karę za swoją słabość. Właśnie to dostałeś Fabricio, to wszystko efekt bycia osobą o słabej woli. Do zobaczenia później.

Kiedy miałem z nim walczyć, to musiałem szybki zbijać 21 kilogramów w trzy i pół tygodnia, by dopuścili mnie do walki o pas. A potem zostałem skopany po głowie przez tego małego oszusta. Potem on pokonał Caina w Meksyku. To wszystko denerwuje mnie, patrząc na tego gościa. Jest małym oszustem, to mały pies. Do zobaczenia Fabricio, ty skurwielu.”

Dodatkowo Hunt odniósł się do osoby Alexeia Oleinika (56-11-1), z którym zmierzy się w sobotę w walce wieczoru gali UFC w Moskwie. 44-latek ma zgoła odmienne zdanie na temat swojego najbliższego rywala:

„Jest czystym wojownikiem, nie bierze dopingu, więc jest wspaniale.”