MMA PLBoksMariusz Wach pomści rodaka? ”Wiking” z następną ciekawą propozycją!

Mariusz Wach pomści rodaka? ”Wiking” z następną ciekawą propozycją!

Mariusz Wach (36-7, 19 KO) nie może narzekać na brak ciekawych ofert. ”Wiking” tym razem jest kandydatem do starcia z Mairisem Briedisem (27-1, 19 KO), który coraz poważniej myśli nad stałym przejściem do wagi ciężkiej. Wach w tej walce mógłby pomścić rodaka Krzysztofa Głowackiego (31-2, 19 KO).

Wojownik z Wałcza swój ostatni pojedynek stoczył w czerwcu 2019  roku. W półfinale turnieju World Boxing Super Series doszło do skandalu. Mairis Briedis (27-1, 19 KO). zaatakował łokciem. Nie było dyskwalifikacji, a dalsza kontynuacja walki. Oczywiście ta akcja miała bardzo duży wpływ na rezultat pojedynku. Trzeba również wspomnieć, że Łotysz zrobił to z premedytacją o czym wspomniał w wywiadzie po walce.

Wach pomści rodaka?

Jak podaje łotewski portal Sportacentrs nasz reprezentant Mariusz Wach (36-7, 19 KO) jest mocnym kandydatem do walki z Mairisem Briedisem (27-1, 19 KO). Stróż prawa już od jakiegoś czasu wspominał o potencjalnym przejściu do wagi ciężkiej.

Łotysz jest otwarty na rewanżowe starcie z Krzysztofem Głowackim (31-2, 19 KO). Jak gwarantował po tym pojedynku spróbuje swoich sił w królewskiej kategorii.

Mariusz Wach (36-7) w tym pojedynku chciałby wrócić na odpowiednie tory. Ostatni pojedynek odnotował dwunastego grudnia w Londynie. ”Wiking” po 10-rundach przegrał pewną jednogłośną decyzją sędziów z Hughie Furym.

Zobacz także:

Lil Masti ostro o FAME MMA! Oglądaliście już wywiad?

Rozmowa ta jest pokłosiem odebrania Lil Masti tytułu mistrzowskiego FAME MMA (o który zawalczą Marta Linkiewicz ze zwyciężczynią walki Kamila Wybrańczyk vs Zusje) poprzez bierność w kolejnych występach i niechęć do dogadania się w kwestiach finansowych. Takie oczywiście jest stanowisko FAME MMA. Jak natomiast to wygląda z punktu widzenia zawodniczki?

Popek w formie! Jak obstawiacie walkę z Kio?

Popek Monster w formie przed galą FAME MMA 9, na której zmierzy się z kolegą “po fachu”, także raperem – Kizo. W sieci pojawiły się najnowsze zdjęcia prezentujące muskulaturę Popka.