MMA PLFAME MMAMariusz Wach po walce Łaszczyk-Ferrari: Przestańcie dyskutować kto wygrał! Zwycięzcą jest Kamil!

Mariusz Wach po walce Łaszczyk-Ferrari: Przestańcie dyskutować kto wygrał! Zwycięzcą jest Kamil!

Jak widać Mariusz Wach czytał komentarze po main evencie FAME MMA 17, który w piątek odbył się w Krakowie. ”Wiking” oczywiście pojawił się w narożniku Kamila Łaszczyka, który odnotował debiut w MMA i pierwsze starcie w freakowej organizacji.

Wach

Niepokonany pięściarz zmierzył się z popularnym Amadeuszem Roślikiem. Podopieczny Mirosława Oknińskiego nie zaskoczył swoim planem na walkę. Amadeusz od razu wchodził w nogi, a w parterze chciał jak najdłużej kontrolować walkę. Miał nawet dosiad, ale nie wykorzystał okazji. Zrobił to ”Szczurek” pod koniec walki. Po kolejnych ciosach – sędzia Piotr Jarosz był zmuszony przerwać pojedynek.

Wach reaguje!

Mariusz Wach postanowił zabrać głos po piątkowym zwycięstwie Kamila Łaszczyka. Wygląda na to, że doświadczony pięściarz jest mocno zaskoczony komentarzami, które pojawiły się po walce.

Witam wszystkich. Nigdy nie komentowałem nie oceniałem walk MMA, bo po prostu na tym się nie znam. Nie znam zasad technik i metod punktacji ale do walki Kamila Łaszczyka wydawało mi się, że wygranym jest ten, któremu po 3 rundach sędzia podnosi rękę do góry. Ale zaczynam obserwować, że się myliłem… 😄 A teraz tak serio, przestańcie dyskutować kto wygrał walkę wieczoru na Famme MMA 17. Zwycięzca jest Kamil Łaszczyk i koniec. #Famemma #teamlaszczyk

Zobacz także:

Czy Paweł Jóźwiak chciał walczyć dalej? Jest nagranie przed trzecią rundą starcia z Boxdelem!

Czy Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak chciał walczyć dalej z Boxdelem na minionej gali FAME 17, która w piątek odbyła się w krakowskiej Tauron Arenie? W sieci jest nagranie pokazujące rozmowę sędziego Piotra Jarosza z Pawłem Jóźwiakiem tuż przed rozpoczęciem trzeciej rundy.

Rafał Jackiewicz mocno komentuje tłumaczenia Ferrariego: Seria wymówek garbusa! Widzieliście?

Rafał Jackiewicz zabrał głos w mediach społecznościowych po piątkowym main evencie FAME MMA 17, która odbyła się w Krakowie. Amadeusz Roślik w formule MMA skrzyżował rękawice z Kamilem Łaszczykiem. Doświadczony pięściarz postanowił mocno skomentować tłumaczenia ”Ferrariego”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis