MMA PLBoksMariusz Wach o potencjalnym starciu z Furym, walce o pas, pojedynku Szpilka-Różański! [WIDEO]

Mariusz Wach o potencjalnym starciu z Furym, walce o pas, pojedynku Szpilka-Różański! [WIDEO]

Mariusz Wach (36-6, 19 KO) już niedługo może stoczyć duży pojedynek! ”Wiking” dostał propozycje grudniowego starcia o pas mistrza świata WBA w wersji regular. 40-latek miałby zmierzyć się z powracającym Manuelem Charrem (31-4, 17 KO).

Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) ma dość czekania na trzecie starcie z Deontay’em Wilderem (42-1-1, 41 KO). Mistrz zamierza jeszcze w tym roku wyjść do ringu. ”Król Cyganów” chce w grudniu stoczyć pojedynek na terenie Wielkiej Brytanii. Co ciekawe na liście potencjalnych rywali wstępnie znalazł się Mariusz Wach (36-6, 19 KO).

Mariusz Wach: Siedzę tyle w tym sporcie, że się tak bardzo nie podniecam tą walką!

Przygotowaliśmy dla was rozmowę z Mariuszem Wachem (36-6, 19 KO), który na pewno w tym roku wyjdzie do ringu. ”Wiking” komentuje ostatnią propozycję walki o pas mistrza świata WBA w wersji regular. Do starcia z Manuelem Charrem (31-4, 17 KO) może dojść w grudniu.

Niby tak, ale to jest naprawdę złożony temat. Z mojej chęci jak najbardziej, ja się na wszystko zgodziłem. Czekamy teraz na odpowiedź drugiej strony. Wiadomo, że on ma też inne oferty/propozycje no i zobaczymy. Ja siedzę tyle w tym sporcie, że się tak bardzo nie podniecam tą walką i nie przysłania mi to treningu oraz funkcjonowania normalnego.     

Cała rozmowa poniżej:

O powrocie wojownika pochodzącego z Syrii mówi się od dłuższego czasu. Manuel stoczy swoją pierwszą walkę po trzyletniej przerwie. Manuel ostatnie starcie odnotował w listopadzie 2017 roku, gdy na dystansie dziesięciu rund jednogłośną decyzją sędziów pokonał Alexandra Ustinova.

Zobacz także:

Ależ forma Tysona! Czekacie na powrót?

Mike Tyson w świetnej formie przed powrotem na ring. Sami zobaczcie, bo sylwetka robi wrażenie

Różal o walce z Jaroszem! Chcielibyście to zobaczyć?

Marcin Różalski odpowiedział na nasze pytanie. Mowa o doprowadzeniu do walki z legendą Łukaszem Jaroszem. Nie udało się W DSF może uda się w Genesis?