MMA PLBoksMariusz Wach: Najman wytrzymałby z Adamkiem dłużej niż 5 sekund

Mariusz Wach: Najman wytrzymałby z Adamkiem dłużej niż 5 sekund

Mariusz Wach obecnie przygotowuje się do swojego kolejnego pojedynku w karierze. Oprócz zdradzenia szczegółów dotyczących przygotowania podczas wywiadu dla ringpolska.pl pięściarz odniósł się także do konfliktu na linii Tomasz Adamek – Marcin Najman.

Aktualnie Wach jest w treningu do swojej kolejnej walki. Następnym przeciwnikiem doświadczonego pięściarza będzie Kevin Johnson. Dla „Wikinga” 12 czerwca to data powrotu do ringu po porażce, jaką w grudniu poniósł z rąk Dilliana White’a.

Oprócz spraw związanych ze swoim pojedynkiem Wach zdołał także skomentować wydarzenia, jakie dotyczą polski boks. W ostatnim czasie na kursie kolizyjnym znaleźli się bowiem Tomasz Adamek oraz Marcin Najmam. „El Testosteron” stwierdził nawet, że pokonałby „Górala” w MMA. Na odpowiedź Adamka nie trzeba było długo czekać, toteż finalnie panowie kilkukrotnie wyrazili opinie na swój temat. Na dodatek zawodnik FAME MMA popadł jeszcze w konflikt z Mariuszem Grabowskim.

Dość szybko zaczęły pojawiać się nietypowe propozycje dotyczące stworzenia walk z udziałem wspomnianych osób. Głównym ich założeniem stanowić miał czas, jaki ze swoimi rywalami wytrzyma Najman. W grę stworzenia nietypowych pojedynków wchodziły naprawdę duże pieniądze.

Zdaniem Wacha nie ma przeciwwskazań, by zorganizować tego typu inicjatywy, o ile wymieniane kwoty są rzeczywiście realne.

Jeśli będą pieniądze, to czemu tego nie robić? Rzecz w tym, by każdy wywiązał się ze swoich słów, gdyż łatwo jest w internecie rzucać wielkimi kwotami. Fajnie się o tym słyszy, ale trzeba faktycznie przyjechać z walizką, pokazać pieniądze i zrobić walkę. Wtedy będzie też weryfikacja, a nie prowadzenie samych przepychanek w internecie.

„Wiking” sądzi jednak, że limity dla zawodników, jakie pojawiły się w propozycjach, są za krótkie, by mogły zostać zrealizowane. Przypomnijmy, iż Adamek miałby znokautować Najmana w 5 sekund, natomiast Grabowski musiałby rozprawić się z przeciwnikiem w 20 sekund.

Najman wytrzymałby 5 sekund z Adamkiem. To jest bardzo mało czasu, Najman musiałby paść po pierwszym zadanym ciosie, a najpewniej by nie padł. Taka sama sytuacja miałaby miejsce z Mariuszem Grabowskim.

Zobacz także:

Jotko pnie się w górę rankingu!

Polski zawodnik wagi średniej najgorszy okres w karierze ma zdecydowanie za sobą. Trzecie zwycięstwo z rzędu sprawiło, że zawodnik ponownie znalazł się w TOP 15 wagi średniej UFC.

Tyson prezentuje świetną formę

Mike Tyson wciąż mocno trenuje przed powrotem na ring. 53-latek zawstydziłby swoja sylwetką niejednego młodszego zawodnika boksu.

Kiedy kolejne UFC?

Na kolejną porcję MMA od amerykańskiego giganta nie będzie trzeba długo czekać. Następny event od UFC zaplanowano pod koniec maja.