MMA PLKSWMariusz Pudzianowski zawalczy poza KSW? Negocjacje trwają!

Mariusz Pudzianowski zawalczy poza KSW? Negocjacje trwają!

Foto: Pudzian Godzilla

Po ponad 11 latach Mariusz Pudzianowski może zawalczyć poza organizacją KSW! Zawodnik poinformował za pośrednictwem swojego Facebooka, że są prowadzone negocjacje na walkę z… Godzillą.

Mariusz Pudzianowski (15-7, 1 NC) to zdecydowanie największa gwiazda mieszanych sztuk walki w Polsce. Najsilniejszy człowiek świata zadebiutował w MMA w 2009, kiedy na gali KSW 12 znokautował w zaledwie 40 sekund Marcina Najmana. Mariusz od początku swojej kariery jest związany z Konfrontacją Sztuk Walki dla której stoczył już 22 walki. Po ponad 11 latach – kiedy stoczył jedyny w swojej karierze pojedynek poza KSW z Timem Sylvią – może ponownie zawalczyć dla innej federacji. Sytuacja jest o tyle ciekawa, że do walki z Mariuszem wyszedłby… najsilniejszy człowiek świata.

“Negocjacje trwają!”

Przed chwilą – za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku – Mariusz Pudzianowski zamieścił post, w którym kusi fanów zestawieniem z Godzillą.

Negocjacje trwają!!! Jest coś na rzeczy kto wie .Jak spełnią moje warunki to będzie wojna z godzillą!!

Posted by Mariusz Pudzianowski on Tuesday, July 27, 2021

Negocjacje trwają! Jest coś na rzeczy, kto wie… Jak spełnią moje warunki to będzie wojna z Godzillą!

“Pudzian” swój ostatni pojedynek stoczył na gali KSW 61, gdzie w walce wieczoru tego wydarzenia pokonał swojego klubowego kolegę – Łukasza “Jurasa” Jurkowskiego przez TKO w 3 rundzie.

Hafþór Júlíus Björnsson to były strongman. Islandczyk od 2012 roku nie schodził z podium w plebiscycie World’s Strongest Man, a w 2018 roku został wybrany najsilniejszym człowiekiem świata. 32-latek waży na co dzień około 200kg, co spowodowałoby, że podczas pojedynku z Mariuszem w klatce znajdowałoby się ponad 300kg!

Zobacz także:

Pudzianowski o debiucie Radzikowskiego: Będziesz łapał powietrze górą, dołem i dupą!

Mariusz Pudzianowski (15-7) i Krzysztof Radzikowski spotkali się na Pucharze Polski w Słupsku. Zawodnik KSW wziął mikrofon i postanowił skomentować decyzję Radzikowskiego. Jeden z topowych strongmanów jeszcze w tym roku ma zadebiutować w mieszanych sztukach walki.

Youtuber gwarantuje, że trwają rozmowy! Dojdzie do walki z McGregorem w boksie?

Jake Paul wielokrotnie wspominał o potencjalnej walce z Conorem McGregorem. Jak się okazuje nie były to tylko słowa… Jeden z najbardziej popularnych youtuberów twierdzi, że trwają rozmowy z reprezentantem Irlandii.

Materla o walce z Khalidovem: Ta walka była niepotrzebna…

Od walki Michała Materli z Mamedem Khalidovem minęło już prawie 6 lat. Pojedynek ten jednak wzbudził tyle emocji, że kibice zawsze zastanawiali się czy dojdzie kiedykolwiek do rewanżu.