MMA PLKSWMariusz Pudzianowski vs. Erko Jun? “Pudzian”: Mogę go sprawdzić

Mariusz Pudzianowski vs. Erko Jun? “Pudzian”: Mogę go sprawdzić

Na gali KSW 49 w trójmiejskiej Ergo Arenie, Erko Jun (3-0) mierzył się z Akopem Szostakiem (3-3, 1 N/C). W tej walce lepszy okazał się ten pierwszy i znokautował Polaka w nieco ponad 30 sekund.

Panowie zaczęli od kilku badawczych ciosów, następnie Jun ruszył na Szostaka i trafił go mocnym sierpem, który powalił Polaka. Po chwili było po wszystkim i sędzia przerwał walkę.

Po walce zastanawiano się z kim Bośniak mógłby się teraz zmierzyć. Organizacja KSW postanowiła spytać o to fanów na swoim oficjalnym profilu. W jednej z odpowiedzi wskazano Mariusza Pudzianowskiego. Co ciekawe, sam zainteresowany chętnie odpisał na komentarz fana pisząc, że chętnie sprawdzi Juna:

Pudzianowski nie może narzekać na brak rywali. Podczas gali KSW 49 byliśmy świadkami kilku walk wagi ciężkiej, ale zwycięzca jednej z nich, Damian Grabowski, który wygrał z Karolem Bedorfem, także chciałby się zmierzyć z Pudzianowskim. W wywiadzie po walce przyznał, że jego “cichym marzeniem” jest walka z najsilniejszym człowiekiem na świecie.

Pudzian przegrał ostatnie dwie walki, najpierw z Karolem Bedorfem, a ostatnio w marcu z Szymonem Kołeckim. Nie wiadomo jeszcze jakie plany wobec byłego strongmana ma największa organizacja w Polsce.