MMA PLKSWMariusz Pudzianowski przed XTB KSW 77: Nikt nie wie na co jeszcze tego starego „Pudziana” stać

Mariusz Pudzianowski przed XTB KSW 77: Nikt nie wie na co jeszcze tego starego „Pudziana” stać

Mariusz Pudzianowski już 17 grudnia stanie przed najbardziej prestiżowym wyzwaniem w swojej sportowej karierze. “Pudzian” w walce wieczoru gali XTB KSW 77 w Arenie Gliwice stanie na przeciwko Mameda Khalidova. Starcie legend polskiego MMA elektryzuje wielu fanów sztuk walki.

Mariusz Pudzianowski

Na oficjalnej stronie Federacji KSW pojawił się natomiast artykuł, w którym przypominana jest sylwetka Mariusza Pudzianowskiego w kontekście zawodnika Federacji Konfrontacji Sztuk Walki. Całość do sprawdzenia TUTAJ -> MARIUSZ PUDZIANOWSKI – SIŁA I DETERMINACJA

My natomiast przywołujemy wypowiedź Pudzianowskiego, który już w wieku 45 lat nadal jest w ścisłej czołówce polskiego MMA i przyznaje, że on już w klatce niczego nie musi udowadniać, a jedynie może się tym sportem cały czas bawić:

“Na dziś bawię się tym sportem. Ja już nic nie muszę, ja tylko mogę. Mogę się tym sportem bawić i dawać kibicom sporo emocji. Nikt nie wie na co jeszcze tego starego „Pudziana” stać.”

A Wy jak myślicie – czy Pudziana “stać” na pokonanie Mameda Khalidova w starciu legend Federacji KSW?

Gala XTB KSW 77 jest już wyprzedana. Bilety na XTB KSW 78 w sprzedaży na eBilet.pl #Gliwice 

Zobacz także:

FAME MMA: Organizacja nie przedłużyła kontraktu z Jackiem Murańskim! Jeden z właścicieli komentuje! Widzieliście?

No to znamy decyzje FAME MMA! Krzysztof Rozpara jeden z właścicieli freakowej organizacji na kanale ”Koloseum” zdradził, że postanowiono nie przedłużać kontraktu z Jackiem Murańskim. Krzysztof podkreślił, że nie jest, to spowodowane żadnym naciskiem.

Tybori vs Tańcula II eliminatorem do KSW? Tyburski zabiera głos: Chcę napisać taką nową historię! 

Paweł Tyburski nabrał chęci do spróbowania sił w największej organizacji w naszym kraju? Tego nie można wykluczyć. Freak fighter na kanale 6PAK wyznał, że jego rewanż z Arkadiuszem Tańculą mógłby być eliminatorem do KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis