MMA PLDenis ZałęckiMariusz Pudzianowski ostro odpowiada Załęckiemu: Miejsce yorków jest w kojcu!

Mariusz Pudzianowski ostro odpowiada Załęckiemu: Miejsce yorków jest w kojcu!

Mamy ostrą odpowiedź Mariusza Pudzianowskiego! Weteran KSW postanowił zareagować na ostatnie słowa Denisa Załęckiego.

Załęcki

”Bad Boy” w rozmowie z naszym portalem wspomniał, że jest otwarty na walkę z legendą KSW. Denis zapewnia, że widzi duże szanse na zwycięstwo przed czasem.

Słuchaj on jest też bardzo silny. Możliwe, że jest silniejszy ode mnie. Ja na pewno jestem dynamiczniejszy, szybszy. Myślę, że przez moją dynamikę i szybkość mógłbym go odciąć bardzo szybko. Byśmy poszli pewnie na wymianę, też on lubi się bić. Jakbyśmy bili się na gołe pięści, to samo piąstkówki – także widzę swoje szanse bardzo wysoko, bardzo chętnie bym się zmierzył.

Mamy odpowiedź!

Nie musieliśmy długo czekać, aby Mariusz Pudzianowski odpowiedział na ostatnie słowa Denisa Załęckiego.

Ostatnio zrobił się wysyp yorków czesanych i jamników ujadających w internecie, promowanych przez portale o nazwie “Złamana noga” jamniki lepiej niech nie wychodzą ze swoich kojców w środowisko wilków, bo skończą jak jamnik mojego dziadka.😉

Ostatnio zrobił się wysyp yorków czesanych i jamników ujadających w internecie, promowanych przez portale o nazwie "Złamana noga" jamniki lepiej niech nie wychodzą ze swoich kojców w środowisko wilków, bo skończą jak jamnik mojego dziadka.😉😉😉😉

Posted by Mariusz Pudzianowski on Wednesday, February 2, 2022

Zobacz także:

Damian Janikowski chętny na starcie z Soldiciem: Wiemy, że jest do trafienia! Co wy na to?

Od kilku tygodni trwają zawzięte rozmowy, kto powinien być następnym rywalem Roberto Soldicia? Niespodziewanie swoją kandydaturę do walki z podwójnym mistrzem zgłosił… Damian Janikowski.

Mamed Khalidov prezentuje formę! Legenda KSW dalej może sprawić niespodziankę! Widzieliście?

Są następne nagrania! Mamed Khalidov (35-8-2) w mediach społecznościowych opublikował fragmenty z treningów. Reprezentant Arrachionu Olsztyn szybko wrócił do treningów po ostatniej bolesnej przegranej z Roberto Soldiciem (20-3).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis