MMA PLKSWMariusz Pudzianowski o walce z ”Górą”: Już coraz bliżej finalizacji kontraktu!

Mariusz Pudzianowski o walce z ”Górą”: Już coraz bliżej finalizacji kontraktu!

To się dzieje naprawdę! Jest coraz bliżej walki Mariusza Pudzianowskiego (15-7) poza KSW. Mowa o starciu na zasadach boksu z ogromnym Hafthorem Bjornssonem.

Pudzianowski ostatnie starcie odnotował w walce wieczoru 61 edycji KSW w Trójmieście. Walka dostarczyła sporo emocji. Łukasz Jurkowski (17-12) miał swoje momenty, aby zaszokować zgromadzoną publiczność w hali. Ostatecznie Pudzianowski w trzeciej rundzie znalazł sposób, aby zakończyć walkę przed czasem.

Pudzianowski: Jednak Polska i KSW są mniej skomplikowane niż zachód!

Nie są to łatwe negocjacje. Mariusz Pudzianowski nie tak dawno poinformował, że dostał propozycję walki z Hafthorem Bjornssonem. Teraz Mariusz w mediach społecznościowych zdradził, że są już blisko podpisania kontraktu.

Już coraz bliżej finalizacji kontraktu! Jednak Polska i KSW są mniej skomplikowane niż zachód. Ja juz pomału zasuwam nie ważne czy będzie ta walka czy nie, ale musze być gotowy,bo wszystko zdarzyć się może. Ja nigdy “TANIO SKÓRY NIE SPRZEDAJE $$$!!! @thorbjornsson @pudzianofficial Jak dojdzie do skutku to będzie niezłe wyzwanie o choleraaaaa!!!!🙉🙉Mariusz PudzianowskiHafþór Júlíus Björnsson – The Mountain Ps :Jak trafi beret może mi spasć !!! Ale musi trafic🤣🤣🤣🙈🙈

Zobacz także:

Szpilka o walce z ”Żołnierzem” na gołe pięści: Jak wyłożycie dobre siano i wygra, to czemu nie! Co wy na to?

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) zawalczy na gołe pięści? Tego nie możemy wykluczyć! ”Szpila” obecny w studiu został zapytany o potencjalne starcie z ”Żołnierzem”.

Tomasz Chic potwierdza! Będzie następna walka w MMA VIP! Kto będzie przeciwnikiem?

Tomasz Chic w mediach społecznościowych zdradził, że stoczy swój następny pojedynek w mieszanych sztukach walki. Dojdzie oczywiście do tego na gali MMA VIP. Radomianin budził największe zainteresowanie przy drugiej edycji w Częstochowie.