Mariusz Pudzianowski o krytykach: „W Polsce dużo gadają o tych, którzy ciężką pracą doszli do sukcesów”

Foto: KSW
Foto: KSW

Zawodnik kategorii ciężkiej federacji KSW, Mariusz Pudzianowski (12-5-1) w mediach społecznościowych zabrał głos w sprawie krytyków, którzy w internecie wylewają swoje uwag dotyczące kariery byłego strongmana, a obecnie jednego z czołowych zawodników królewskiej kategorii wagowej w MMA.

„Pudzian”, który najprawdopodobniej będzie gościem podczas gali KSW 41 w Katowicach zarzeka się, że wie, jak radzić sobie z internetowymi krytykami:

„Już za chwilę 23.12 gala KSW 41 w Katowicach. Kolejny duży krok w kierunku promowania polskiego sportu. Wiem, że ludzie w Polsce dużo gadają o tych, którzy ciężką pracą doszli do sukcesów. Zwłaszcza w internecie dużo ludzi czuje się bezkarnych i piszą – „Pudzian to i tamto”, albo „KSW takie nie inne”. Nie przejmuje się tym, bo i ja i KSW, zrobiliśmy kawał dobrej roboty dla polskiego mma. Pozdrawiam fanów i zapraszam do Katowic. Będzie kolejna dobra gala.”

Już za chwilę 23.12 gala KSW 41 w Katowicach. Kolejny duży krok w kierunku promowania polskiego sportu. Wiem, że ludzie…

Opublikowany przez Mariusz Pudzianowski Niedziela, 17 grudnia 2017