Mariusz Pudzianowski i Karol Bedorf prezentują aktualną wagę

Foto: KSW
Foto: KSW

Mariusz Pudzianowski (12-5, 1 N/C) i Karol Bedorf (14-3) zmierzą się ze sobą w walce wieczoru gali KSW 44.  Stawką pojedynku, który odbędzie się 9 czerwca w Gdańsku będzie możliwość zawalczenia o pas kategorii ciężkiej z aktualnym mistrzem Philem De Friesem (15-6, 1 N/C).

Dla 41-letniego „Pudziana” to szansa na piękne zwieńczenie kariery, natomiast Bedorf chce uzyskać tytuł utracony pod koniec 2016 roku na KSW 37.

Zawodnicy darzą się nawzajem dużym szacunkiem. W internetowych dyskusjach nie brakuje uprzejmości i pozytywnego humoru.

Nie inaczej jest tym razem, gdy obaj zawodnicy przedstawili swoją aktualną wagę. Były mistrz królewskiej obecnie wnosi na wagę 116.3 kg.

„Mariusz, zobacz jak zniszczone mam stopy od treningów… to dla Ciebie, żebyś pamiętał o tych „końskich” kopnięciach zawsze. Trenuj, musimy dać dobrą walkę!!!

#Bedorf vs Mariusz Pudzianowski
Ergo Arena
9.06.2018″

Mariusz, zobacz jak zniszczone mam stopy od treningów… to dla Ciebie, żebyś pamiętał o tych „końskich” kopnięciach…

Opublikowany przez Karol Bedorf Środa, 9 maja 2018

Jego rywal również odpowiedział. Obecna waga „Pudziana” jest niewiele wyższa i wynosi obecnie 116,9 kg.

„KAROL jestem tuż za Tobą kopyta bolą od kopania ale konie w Bialej Rawskiej są narowiste )))))))#mariuszpudzianowski #pudzilla#pudzianofficjal #pudzian #KSW44 ##wca

KAROL jestem tuż za Tobą kopyta bolą od kopania ale konie w Bialej Rawskiej są narowiste ;))))))))#mariuszpudzianowski #pudzilla #pudzianofficjal #pudzian #KSW44 ##wca

Opublikowany przez Mariusz Zbigniew Pudzianowski Czwartek, 10 maja 2018

Już w czerwcu przekonamy się, który z popularnych zawodników wyjdzie z tego pojedynku zwycięski i stanie przed szansą na zostanie mistrzem KSW.