MMA PLNajnowszeKsiążkiewiczMariusz Książkiewicz przed walką o kontrakt z UFC: Muszę to skończyć w pierwszej rundzie! [WIDEO]

Mariusz Książkiewicz przed walką o kontrakt z UFC: Muszę to skończyć w pierwszej rundzie! [WIDEO]

Mariusz Książkiewicz (8-0) mający polskie korzenie już dwudziestego dziewiątego września stanie przed szansą podpisania kontraktu z największą organizacją na świecie. ”The Iron Pol” wystąpi na Contender Series, a zmierzy się z niebezpiecznym Mario Sousą (11-1).

Mariusz Książkiewicz

Mariusz może być naszym następnym reprezentantem w UFC. Po raz pierwszy w Contender Series wystąpi zawodnik z Polski. Rodzina Mariusza zdecydowała wyjechać do Kanady i tym samym właśnie tam spędza swoje życie. To nie oznacza, że nie pojawia się również w ojczyźnie. Mowa o Szczecinie i wspólnych treningach z byłym mistrzem KSW – Michałem Materlą.

Mariusz Książkiewicz: Musi to wyglądać imponująco!

Udało nam się porozmawiać z Mariuszem Książkiewiczem (8-0), który już we wrześniu stanie przed szansą wywalczenia kontraktu z UFC. Mariusz jest świadom, że będzie musiał pokazać się z jak najlepszej strony, a najlepiej skończyć walkę efektownie przed czasem.

Tak. Masz rację, muszę skończyć tą walkę przed czasem. Z tyłu głowy mam, że muszę to skończyć w pierwszej rundzie i wyglądać imponująco. 

Cała rozmowa poniżej:

”The Iron Pol” może aktualnie pochwalić się nieskazitelnym rekordem ośmiu zwycięstw – w tym tylko jedna nie zakończona przed czasem. Mariusz toczył pojedynki w topowej organizacji w Kanadzie jaką niewątpliwie jest TKO Fight Night. Cyril Gane, Marc-Andre Barriault czy Charles Jourdain – wszyscy wymienieni właśnie z tej organizacji dostali się do UFC. Mariusz ostatni pojedynek stoczył w listopadzie poprzedniego roku. W prowincji Manitoba już pod koniec pierwszej odsłony poddał doświadczonego Guilherme Mirandę.

Zobacz także:

Paweł Jóźwiak jest zainteresowany! Chcielibyście zobaczyć jeszcze Szelige w organizacji FEN?

Piotr Szeliga stawia wszystko na MMA. Prezes FEN liczy, że jeszcze były hokeista u nich zawalczy

Michał Pasternak mocno o Najmanie! Co wy na to?

Marcin Najman ma fanów, ale i dużo krytyków. Najman najbliższy pojedynek stoczy już piątego września

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis