MMA PLArchiwumBez kategoriiMariusz Cieśliński 14 czerwca – Oleśnica!

Mariusz Cieśliński 14 czerwca – Oleśnica!

MMA.pl największym portalem

mariochampions_belt.jpg

14 czerwca br. w Oleśnicy przy Placu Zwycięstwa odbędzie się Gala Boksu. Walkę wieczoru na tej gali stoczy Wojciech Bartnik. Gala rozpocznie się od pięciu walk amatorów: juniorów i kadetów. Będą to czołowi zawodnicy kraju w boksie. Następnie odbędą się walki w formule K-1, które stoczą: Rafał Petertil oraz ciągle młody i waleczny Mariusz Cieśliński. Początek imprezy godz. 19:00.


Mariusz Cieśliński – Polska Perła w Koronie. Kick Boxer, zawodnik Muay Thai i K-1. Mariusz obecnie ma 35 lat………i w niczym nie jest to przeszkodą, to kompletny zawodnik, jeden z najlepszych zawodników na świecie.

Osiągnięcia:

– Mistrz Świata zawodowców Muay Thai federacja ISKA 05 Nowy Jork, 06 Warszawa
– Mistrz Świata lowkick zawodowców ISKA 95, 96 (Polska)
– Mistrz Świata savate 95 (Romance, Francja)
– Mistrz Inercontinental Zawodowców WAKO PRO lowkick 04 Mediolan, 05 Mediolan, Mistrz Europy Zawodowców WAKO PRO 04 lowkick
– 3zlote medale na Mistrzostwach Świata WAKO 93, 97, 99 kickboxing fullcontact (Budapeszt, Gdansk, Caorle)
– 3 złote medale na Mistrzostwach Europy WAKO 92, 96, 00 (Kavala, Belgrad, Moskwa)
– 1 złoty medal na Mistrzostwach Europy lowkick WAKO 98 Kijow
– 2 brązowe medale na Mistrzostwach Świata Muay Thai WMF Bangkok 06, 07
– Ok. 290 pojedynków w boksie, fullcontact, kickboxing lowkick, Muay Thai i savate.

Zdobył tytuł zawodowego mistrza świata w boksie tajskim. Jest pierwszym Polakiem, który tego dokonał. Podczas nowojorskiej gali “Best of the Best” na Manhattanie pokonał jednogłośnie na punkty w wadze 126 funtów (58 kg) gwiazdę tego sportu, legendarnego Tajlandczyka Faphimai’ego Bunkerda.

normal_galawarszawa9.jpg

Rafał Petertil (Fighter Wrocław, 32 lat, 182 cm wzrostu, 83 kg) – „Waleczne serce”. Zawodowy mistrz Europy w kick-boxingu w light contact (2002 r.), czterokrotny mistrz Polski, wicemistrz świata w light contact (99 r.), finalista wrocławskiego turnieju K1 z 2004 r. Zawodnik, który mógł zostać gwiazdą światowego formatu w K-1. Spełnia wszystkie warunki po za jednym, jego waga. Jak większość zawodników ważących w granicach 80 kg, nie miał możliwości startów w najpoważniejszych światowych zawodach. Mimo tych braków Rafał walczył dwa razy w Polsce w ciężkim K-1. W 2004 r. dzielnie walczył na gali K1 w hali Orbita – Wrocław. Ważył o ponad 20 kg mniej od najgroźniejszych rywali. W drodze do finału pokonał Marcina Różalskiego. W walce finałowej spotkał się z Łukaszem Jaroszem. Juz w 1. rundzie lekarz odesłał go do narożnika. Petertil bowiem tak mocno kopał, że sam doznał urazu nogi. Zajął więc drugie miejsce za potężnym Łukaszem Jaroszem z Rabki. Przydomek „ Waleczne Serce” jak sami widzicie zdobył zasłużenie na ringu w walkach w których z góry był skazywany za przegranego. Jest drugim obok Przemka Salety polskim zawodnikiem, który na ringu K-1 pokonał Marcina Różalskiego.

Źródło: www.perfekt-tv.pl/forum

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis