MMA PLJoanna JędrzejczykMarina Rodriguez po wygranej na UFC: Teraz chciałabym Jędrzejczyk. To rywalka, o której zawsze marzyłam

Marina Rodriguez po wygranej na UFC: Teraz chciałabym Jędrzejczyk. To rywalka, o której zawsze marzyłam

Marina Rodriguez po wygranej na ostatniej gali UFC on ESPN 24 w UFC Apex rozmawiała z dziennikarzami o swoich planach na kolejną oktagonową wojnę.

Przypominamy, że Brazylijka w walce wieczoru minionej imprezy pokonała decyzją sędziów Michelle Waterson, odnosząc drugą wiktorię z rzędu. Wcześniej Rodriguez pokonała przez TKO w drugiej rundzie Amandę Ribas.

Marina Rodriguez po wygranej na UFC: Teraz chciałabym Jędrzejczyk. To rywalka, o której zawsze marzyłam

Rodriguez nie ukrywa swoich mistrzowskich aspiracji, a jedną z rywalek, która może z automatu uczynić ją pretendentką jest Joanna Jędrzejczyk.

I to właśnie w starcie z Polką celuje 34-letnia Brazylijka:

“Chciałabym jeszcze walczyć kilka razy w tym roku. Mam nadzieję, że teraz dadzą mi rywalkę z TOP 3. Xiaonan Yan walczy teraz z Carlą Esparzą. Jeśli Yan wygra, to byłaby świetna walka dla mnie. Z Esparzą już całkiem niedawno walczyłam, więc nie czuję takiej ekscytacji tym pojedynkiem. Chyba, że któraś z nas zdobędzie pas mistrzowski, to wtedy nic nie będzie stało na przeszkodzie zmierzyć się ponownie. Ale Joanna Jędrzejczyk to rywalka, z którą zawsze chciałam walczyć, o której marzyłam. Uważam, że fani też tego chcą. Gdyby chciała wrócić na kolejną walkę w oktagonie, to ja jestem bardziej niż chętna.”

Zobacz także:

KSW 61: Łukasz Jurkowski ma przesłanie do hejterów! Widzieliście?

Łukasz Jurkowski powróci do klatki KSW po ponad 2-letniej przerwie, żeby w walce wieczoru gali KSW 61 skrzyżować rękawice ze swoim klubowym kolegą – Mariuszem Pudzianowskim. “Juras” zamieścił na swoim Instagramie obszerny post, odpowiadający na wiele negatywnych komentarzy o tej walce.

Oskar Piechota zawieszony za doping. Niemal dwuletnia kara dla Polaka!

Oskar Piechota (11-3-1, 1 N/C) został zawieszony przez USADA za obecność niedozwolonych substancji w organizmie. Polak zaakceptował zawieszenie na okres 22 miesięcy.

UFC on ESPN 24: Alex Morono skończył Donalda Cerrone już w 1. rundzie [WIDEO]

Alex Morono (19-7, 1 N/C) pokonał Donalda Cerrone (36-16, 2 N/C) przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie w co-main evencie gali UFC on ESPN 24.