MMA PLKSWMarian Ziółkowski zapowiedział powrót do klatki: Czas wracać na matę

Marian Ziółkowski zapowiedział powrót do klatki: Czas wracać na matę

Foto: Instagram/ Marian Ziółkowski

Marian Ziółkowski właśnie zapowiedział powrót do klatki KSW! Ostatni pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi lekkiej poinformował fanów, że jego kolejnej walki mogą spodziewać się jeszcze w tym roku.

“Golden Boy” swoją ostatnią walkę stoczył na ostatniej gali KSW 54, gdzie przegrał decyzją sędziów z podwójnym mistrzem KSW Mateuszem Gamrotem. Stawką tego starcia był pas mistrzowski wagi lekkiej.

Marian Ziółkowski zapowiedział powrót do klatki: Czas wracać na matę

Teraz Marian Ziółkowski zapowiedział swoją kolejną walkę. Warszawiak potwierdził w swoim mediach społecznościowych, że można się go spodziewać w klatce jeszcze w tym roku:

“Jeszcze w tym roku zobaczycie mnie w klatce. Czas wracać na matę 😈
#trening #mma #klatka #ksw

Marian Ziółkowski ma za sobą cztery walki w klatce Federacji KSW. Jego bilans to 2-2, ale przegrywał tylko z panującym albo byłym mistrzem. Lepsi od niego okazywali się bowiem wspomniany wcześniej Mateusz Gamrot oraz Kleber Koike Erbst. Zwycięstwa Ziółkowski odnosił natomiast w pojedynkach z Grzegorzem Szulakowskim i Gracjanem Szadzińskim.

Z kim właściciele KSW zestawią Ziółkowskiego w kolejnej walce?

Zobacz także:

OFICJALNIE: Scott Askham vs. Mamed Khalidov 2 na KSW 55

W walce wieczoru gali KSW 55 zmierzą się Scott Askham (19-4) i Mamed Khalidov (34-7-2). Stawką pojedynku będzie posiadany przez Anglika mistrzowski pas kategorii średniej.

Zobaczcie co powiedział Kaczmarczyk po świetnym zwycięstwie! Chłopak daleko zajdzie?

Patryk Kaczmarczyk w piątek w Gliwicach zdobył szable mistrzowskie. Zobaczcie co powiedział Radomianin po ważnym zwycięstwie.