MMA PLArchiwumMarian ZiółkowskiMarian Ziółkowski zabiera pas i odchodzi z WCA. Podąża za swoimi trenerami, ale szkoda mu Anzora

Marian Ziółkowski zabiera pas i odchodzi z WCA. Podąża za swoimi trenerami, ale szkoda mu Anzora

Mistrz wagi lekkiej Federacji KSW Marian Ziółkowski odchodzi ze swojego dotychczasowego klubu – WCA. Polak będzie trenował dalej pod okiem swoich dotychczasowych trenerów, jednak już w innych klubie.

Marian Ziółkowski

Od kilku dni w sieci można śledzić perypetie związane z reorganizacją szkoleniową jednego z najpopularniejszych klubów w kraju – Warszawskiego Centrum Atletyki.

Z klubem rozstaje się m.in. Robert Jocz. W WCA dalej pracować będą Arbi Shamaev i Anzor Azhiev.

Marian Ziółkowski zabiera pas i odchodzi z WCA. Podąża za swoimi trenerami, ale szkoda mu Anzora

Jednym z zawodników, którzy zadeklarowali już opuszczenie WCA jest mistrz wagi lekkiej KSW Marian Ziółkowski. Warszawiak zamierza pójść za trenerami: Joczem, Gutowskim i Grabowskim, co potwierdził w sekcji pytań i odpowiedzi zorganizowanej przez KSW przed oficjalnym ważeniem przed dzisiejszą galą KSW 73:

“Nie zostaję w WCA i będę reprezentował nowy klub. Przenoszę się do nowego klubu z trenerami Joczem, Gutowskim oraz Grabowskim. Szkoda Anzora pod względem zapaśniczym. Mam spory sentyment do chłopaków z tego klubu, ale idę za swoim sztabem.” – mówił cytowany przez dziennikarza Macieja Turskiego.

Jak myślicie – kto jeszcze odejdzie z klubu WCA?

Zobacz także:

Michał Pasternak do Szeligi: Taki byłeś Polish Tyson! Robię was wszystkich na jednej gali! Widzieliście?

Michał Pasternak ponownie zabiera głos na insta stories. Doświadczony zawodnik MMA wypowiedział się o Piotrze Szelidze. ”Wampir” zapewnia, że może bić się na jednej gali z paroma freak fighterami. 

Juras o treningu Khamzata w WCA: Dla dziewczyn z recepcji on i Till są anonimowi! Co o tym sądzicie?

Łukasz Jurkowski postanowił skomentować całe zamieszanie na twitterze. Popularny komentator i doświadczony zawodnik MMA zabrał głos w sprawie treningu Khamzata Chimaeva w WCA Fight Team. ”Juras” zapewnia, że wspomniany ”Borz” i Darren Till są anonimowi dla kobiet pracujących w recepcji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis