MMA PLArchiwumKSWMarian Ziółkowski przed obroną pasa na XTB KSW Colosseum 2: Żaden Polak nie dał mu rady

Marian Ziółkowski przed obroną pasa na XTB KSW Colosseum 2: Żaden Polak nie dał mu rady

Pełnoprawny mistrz wagi lekkiej KSW Marian Ziółkowski przed obroną mistrzowskiego pasa, do której dojdzie na nadchodzącej już wielkimi krokami gali XTB KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym w Warszawie jest świadomy jakości zawodniczej swojego rywala.

Marian Ziółkowski przed obroną pasa

Przypominamy, że pojedynek o mistrzostwo kategorii do 70 kilogramów jest jedną z najciekawiej zapowiadających się konfrontacji całej imprezy zaplanowanej na dzień 3 czerwca.

Ziółkowski zmierzy się w tej walce z tymczasowym mistrzem Salahdinem Parnassem, który dzierży także tytuł w wadze piórkowej.

Bilety na XTB KSW Colosseum 2 dostępne są na ebilet.pl.

Marian Ziółkowski przed obroną pasa na XTB KSW Colosseum 2

Polak nie ukrywa, że jest świadomy umiejętności Parnassa, i to umiejętności ponadprzeciętnych:

“Gość jest okrutnie mocny. Wyczyścił wszystkich. Żaden Polak nie dał mu rady. Stójkę ma dobrą, zapasy ma dobre, parter ma dobry. Jest szybki, jest dynamiczny, ale ja wiem, że dysponuję umiejętnościami, które mogą sprawić, że mogę go pokonać.”

Jednocześnie stawka pojedynku z udziałem Ziółkowskiego jest przeogromna:

“To jest dla mnie najważniejsza walka w karierze. Jeśli wygram z Parnasse’em, będę mógł powiedzieć: Jestem jednym z najlepszych na świecie! To jest w tym wszystkim najpiękniejsze. Bardzo zależy mi na tym, żeby ta walka była naprawdę mocna.”

Zobacz także:

PRIME 5: Wiemy z kim Don Kasjo zmierzy się w main evencie! Będziecie zaskoczeni! Widzieliście?

Już pierwszego lipca we Wrocławiu odbędzie się piąta edycja PRIME SHOW MMA. W tym momencie został ogłoszony main event, w którym zobaczymy popularnego Kasjusza Życińskiego. ”Don Kasjo” w formule bokserskiej zmierzy się z pro sportowym zawodnikiem. Tym samym były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” będzie chciał ponownie pokazać jakie umiejętności posiada!

Weteran UFC następnym przeciwnikiem ”Don Diego” w GROMDZIE? Grabowski komentuje!

Trzeba przyznać, że mogłoby to być ciekawe! Mariusz Grabowski jeden z właścicieli GROMDY tuż po gali zdradził kto mógłby być potencjalnym przeciwnikiem Mateusza Kubiszyna w następnych starciach na gołe pięści. ”Don Diego” kontra były zawodnik UFC? Kto wie!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis