MMA PLCiekawostkiMarian Ziółkowski opowiedział anegdotę o Kevinie Szaflarskim: Mówił, że Jon Jones nie mógł go wywrócić

Marian Ziółkowski opowiedział anegdotę o Kevinie Szaflarskim: Mówił, że Jon Jones nie mógł go wywrócić

Mistrz wagi lekkiej Federacji KSW Marian Ziółkowski w ostatnim programie Oktagon Live na Kanale Sportowym opowiedział anegdotę o polskim zawodniku wagi ciężkiej Kevinie Szaflarskim, który swego czasu był sparingpartnerem Jona Jonesa.

Marian Ziółkowski opowiedział anegdotę o Kevinie Szaflarskim

Szaflarski przed rewanżową walką Jona Jonesa z Danielem Cormierem przebywał w klubie Grega Jacksona, gdzie “Bones” się wówczas przygotowywał. Polak był jednym ze sparingpartnerów Amerykanina i Jones – wg relacji Szaflarskiego – najprawdopodobniej nie wspomina tych sparów dobrze.

Marian Ziółkowski opowiedział anegdotę o Kevinie Szaflarskim: Mówił, że Jon Jones nie mógł go wywrócić

Marian Ziółkowski opowiedział anegdotę o Kevinie Szaflarskim: Mówił, że Jon Jones nie mógł go wywrócić

Ziółkowski w Oktagon Live wspomina słowa Szaflarskiego, który w taki sposób relacjonował swój pobyt w JacksonWink Academy:

“Kevin Szaflarski, typowy zawodnik wagi ciężkiej jak wracał od Grega Jacksona mówił, że Jon Jones nie mógł go wywrócić, więc może Jon Jones ma problemy z wywracaniem zawodników wagi ciężkiej?”

Cytat ten odnosił się oczywiście do zapowiedzianej walki Jona Jonesa z Cirylem Gane na marcowej gali UFC 285 w Las Vegas, którego stawką będzie pełnoprawny pas mistrzowski wagi ciężkiej.

“Bones” do tej walki przygotowywał się ponad trzy lata, a przerwa ta mogła być spowodowana refleksją, jaka naszła Amerykanina po sparingach z Kevinem Szaflarskim.

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [20-22.01.2023] Co będziecie oglądać?

Przed nami kolejny bardzo interesujący weekend dla fanów MMA. Sprawdźcie w naszym rozkładzie jazdy co warto obejrzeć w najbliższych dniach.

Marcin Najman oficjalnie wyzywa Adamka na pojedynek! Stawką pas… WKU! Co wy na to?

Kilkanaście godzin temu Marcin Najman opublikował film, w którym wyraża chęć na starcie z “Góralem”. Na szali ma być pas mistrza Europy federacji WKU (kick-boxing),a zainteresowanie walką ma być większe niż przy walce “El Testosteron” vs “Pudzian”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis