MMA PLMMA-VIPMarek Molak o Murańskich: Narobili sobie mnóstwo gnoju, który teraz muszą ponieść! [WIDEO]

Marek Molak o Murańskich: Narobili sobie mnóstwo gnoju, który teraz muszą ponieść! [WIDEO]

Marek Molak to następna osoba, która w niepochlebnych słowach wypowiada się o Mateuszu Murańskim. Trzeba przyznać, że ”Muran” ma wiele konfliktów i spięć…

Molak nie od dziś zna się z wspomnianym Mateuszem Murańskim. Ostatnio nawet informowaliśmy o ich mocnej spinie w mediach społecznościowych. Murański zapewniał, że tak sprawy nie zostawi! Molak jest również aktorem i możemy go znać choćby z serialu ”Barwy Szczęścia”. Marek swój debiut w mieszanych sztukach walki odnotuje na trzeciej edycji MMA VIP.

Molak o Murańskim: Jest j**banym idiotą!

Marek Molak pojawił się na drugiej edycji MMA VIP, która odbyła się w Częstochowie. Poprosiliśmy Molaka, aby skomentował ostatnią spinę z Mateuszem Murańskim.

Uważam, że są ciekawsze tematy do rozmowy niż Murańscy, wolałbym rozmawiać na inne tematy, ale jeżeli rzeczywiście chcesz wiedzieć o co chodzi… Przyjaźniłem się z Mateuszem przez dosyć długi czas. Mateusz wyraził się o mnie w niepochlebnych słowach, gdzieś tam pod postem u niego. Ja mu na to odpowiedziałem, a to że wynikła z tego imba. Ja wiem, że wiele osób myśli – że to jest nakręcane/sztucznie pompowane, ale nie jest. To po prostu wynika z tego, że Mateusz jest j**anym idiotą!         

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Elite Fighters 1: To się wydarzy naprawdę! Walka 1 kontra 3 już na gali w lipcu! Jesteście ciekawi?

To są dopiero szalone zestawienia! Trzydziestego pierwszego lipca odbędzie się pierwsza edycja Elite Fighters. Podczas konferencji prasowej poznaliśmy większość karty walk.

”Tarzan” robił dymy! Zawodnik Elite Fighters aresztowany podczas konferencji prasowej! [WIDEO] Ustawka czy nie?

Działo się podczas konferencji prasowej przed pierwszą edycją Elite Fighters, która odbędzie się trzydziestego pierwszego lipca. Doszło do niecodziennej sytuacji – uczestnik gali ”Tarzan” został aresztowany przez policję.