MMA PLArchiwumBez kategoriiMarcus Hicks: Doradca MMA!

Marcus Hicks: Doradca MMA!

mmaweekly1.jpg

MMA.pl największym portalem

Marcus Hicks (8-1) w swojej karierze, jako zawodnik MMA stoczył dziewięć walk, wygrywając z tego osiem, najczęściej przez techniki submission. Przegraną zaliczył, w swojej ostatniej walce z mistrzem wagi lekkiej WEC: Jamie Varnerem na gali WEC 35, 3 sierpnia 2008  w  Las Vegas.

33 letniego zawodnik jak się okazuje chce zając się biznesem.  Marcus  występując do tej pory w roli zawodnika MMA, chce zostać doradcą przy promowaniu i organizacji imprez MMA. Marcus Hicks właśnie przyjął posadę doradcy – specjalisty MMA w organizacji Supreme Warrior Championship w Dallas. Teksas pomału staje się znaczącym ośrodkiem MMA w USA i właśnie organizacja, SWC która zatrudniła na etat doradcy Marcusa, chce zając znaczącą rolę na tym terenie.
Hicks już angażuję się w nową  pracę ponieważ w ten piątek jego pracodawcy organizują galę Garland Events Centre w Garland, Texas, na której dojdzie do 10 pojedynków. Marcus Hicks uważa, że ta praca nie będzie dla niego trudna i da sobie radę, tym bardziej że stan Teksas przeżywa wielki rozkwit MMA.

Na pewno będzie miał co robić, jak na razie organizacja SWC nie jest na tyle mocną by na swoje imprezy zapraszać czołowych zawodników, nie ma też żadnego kontraktu ze stacjami TV. Szefowie chcą jak najwięcej zdobyć wiedzy o świecie MMA i chętnie skorzystali z wiedzy tego zawodnika.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis